FAME MMAPRIME SHOW MMA

Wrzosek dziękuje freakowym organizacjom za ogromne zarobki: „Zawsze za pieniądze z walk chciałem kupić…”

Marcin Wrzosek za pośrednictwem social mediów podziękował freak fightowym organizacjom za możliwość zarobienia dużych pieniędzy.

„Polish Zombie” to profesjonalny zawodnik, który ma na swoim koncie m.in. mistrzowski tytuł KSW. Kiedy jednak przegrał swoje starcie z Kasjuszem Życińskim, został zwolniony z największej polskiej organizacji i rozpoczął przygodę z freak fightami.

Na ten moment ma za sobą dwie walki, a zarobił już duże pieniądze. Najpierw przegrał z „Don Kasjo” na FAME 15, a następnie wygrał z Piotrem Kałuskim podczas gali Prime Show MMA 2. W międzyczasie zawalczył na gołe pięści i na WOTORE 5 szybko rozprawił się z Vaso Bakoceviciem.

Marcin Wrzosek dziękuje freakowym organizacjom

Co ciekawe, Wrzosek już po walce z Kasjuszem chwalił się, że dzięki walce w FAME mógł pozwolić sobie na zakup mieszkania. W wywiadzie dla fansportu.pl przyznał:

– FAME pozdrawiam, świetna organizacja, KSW również. KSW, żeby po tej wygranej teraz mnie zakontraktować, będą musieli podwoić swoją stawkę, ponieważ wiem, jakie FAME płaci stawki. Plus na tej walce zarobili wszyscy. Kupiłem sobie z resztą mieszkanie w Bytomiu.

Teraz po zaledwie drugiej walce we freak fightach były mistrz KSW pochwalił się zakupem drugiego mieszkania. Na swoich social mediach udostępnił Instastory i przekazał:

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga pewny siebie przed walką z Normanem Parke! "Milczenie to ch*j, nie złoto. Zrobię wszystko, żeby go zgasić jak peta. Zaje**ę mu takie..."

– Zawsze chciałem sobie kupić mieszkanie za pieniądze z walk… Teraz w niecały rok kupiłem drugie… Dzięki freak fighty.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.