FAME MMA

(VIDEO) Amadeusz Ferrari pobił się z Alanem Kwiecińskim! Awantura przed ważeniem FAME MMA 11!

Już jutro gala FAME MMA 11, na której zobaczymy wiele świetnych pojedynków. Kibice najbardziej czekają na pojedynek Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke, w którym nie zabraknie fajerwerków! Zawodnicy zmierzą się w formule „brudnego boksu”, w małych rękawicach, a starcie zakontraktowane zostało na 15-minut ciągłej walki bez podziału na rundy! Gdzie oglądać galę FAME MMA 11?

W piątek odbyło się oficjalne ważenie oraz media trening przed sobotnią galą. Przed wydarzeniem doszło do awantury z udziałem Amadeusza Ferrariego i Alana Kwiecińskiego, którzy są ze sobą mocno skonfliktowani.

Podczas bójki obecny był również inny zawodnik, który zawalczy w sobotę – Piotr Szeliga. Według relacji Arkadiusza Tańcula to właśnie „Szeli” rozdzielał obu zawodników.

OGLĄDAJ FAME MMA 11 NA ŻYWO – TUTAJ

Gala FAME 11 odbędzie się w sobotę 2 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie dostępne jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Organizacja oferuje kilka pakietów różniących się ceną oraz materiałami, do których uzyskujemy dostęp.

–> WYKUP DOSTĘP

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.