KSW

Mamed komentuje walkę z Adamkiem. Skomentował pomysł freak fightów w KSW [WIDEO]

W lutym przyszłego roku dojdzie do hitowego starcia bokserskiego. Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem!

Powrót Tomasza Adamka na ostatnie występy staje się faktem. Od dawna mówiło się o kolejnym pojedynku bądź pojedynkach byłego mistrza organizacji IBF oraz IBO w kategorii junior ciężkiej oraz WBC w dywizji półciężkiej. Reprezentowany przez Mateusza Borka „Góral” podpisał umowę z FAME MMA, ale na jego debiut przyjdzie jeszcze zaczekać.

Potwierdzono bowiem, że Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Do tego starcia dojdzie już niebawem – termin walki ustalono na luty przyszłego roku.

Mamed Khalidov po ogłoszeniu walki z Tomaszem Adamkiem

Dla żywej legendy KSW starcie z Tomaszem Adamkiem będzie debiutem w boksie. Khalidov to bardzo wszechstronny zawodnik, który jednak tym razem nie będzie mógł korzystać ze swoich kopnięć.

W poniższym materiale znajdziecie pierwszy komentarz Mameda po ogłoszeniu walki z „Góralem”. Zawodnik wypowiedział się też o innych tematach, jak to, czy KSW będzie musiało w przyszłości sięgnąć po freakowych zawodników.

Sprawdź!  Federacje wykorzystują zawodowców!? Kołecki mocno o sportowcach we freakach [WIDEO]

Zobacz też inne wywiady po ogłoszeniu walki:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.