FAME MMA

Niespodziewana decyzja FAME MMA w sprawie Boxdela! Federacja wydała oświadczenie

FAME MMA wydało kolejne oświadczenie w sprawie włodarza „Boxdela”. Organizacja niepodziewanie wycofała się z poprzedniej decyzji.

Po wybuchu afery Pandora Gate organizacja wydała oświadczenie, w którym przekazała, że trwają pracę nad usunięciem Michała Barona ze spółki. W ostatnim czasie mówiło się o tym, że jest w trakcie sprzedawania swoich udziałów, jednak jednocześnie pojawiał się na programach i konferencjach.

Podczas jednego z ostatnich programów „Aferki” ujawnił nawet, że ma zawalczyć na jubileuszowej gali FAME 20. Miał nawet być przymierzany do poprzedniego wydarzenia, czyli ostatniego eventu FAME: Reborn, w którym finalnie nie wziął udziału.

Teraz federacja FAME MMA wydała kolejne oświadczenie, w którym przekazała, że wycofuje się ze swoich słów i „Boxdel” pozostaje na swoim stanowisku jako włodarz i udziałowiec w spółce. Taka informacja potwierdza, że najprawdopodobniej wejdzie do klatki już w lutym.

– Informujemy, że zarząd federacji FAME podjął jednogłośną decyzję o wstrzymaniu działań, które zmierzały do usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME. Oznacza to powrót Michała Barona do bieżących działań federacji.

– Nasze pierwotne stanowisko wynikało z faktu, że samo tło pojawiających się informacji było poważne i dotyczyło tematu, który u każdego człowieka wzbudza kategoryczne oburzenie. W tamtym momencie decyzja o odsunięciu Michała Barona była dla nas jedyną możliwą do podjęcia.

– Władze federacji uważnie analizowały dalszy rozwój zdarzeń. Minęły niemal 3 miesiące, Michałowi Baronowi nie zostały w tej sprawie przedstawione żadne zarzuty, co stanowi bezpośredni powód zmiany decyzji, o której informowaliśmy 4 października 2023 roku.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.