KSW

(VIDEO) Zapowiedź walki wieczoru KSW 62. Akop Szostak: „Wyobraź sobie, że go pier**lnę. To moja poezja, którą ja napisze”

Szymon Kołecki i Akop Szostak spotkają się w walce wieczoru gali KSW 62, by rozwiązać wieloletni konflikt, który między nimi narastał. Zobaczcie zapowiedź starcia, do którego dojdzie 17 lipca.

Szymon Kołecki kroczy w KSW od zwycięstwa do zwycięstwa. Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów pokonał do tej pory trzech rywali, a dwa starcia zakończył przed czasem. 39-latek wypunktował Martina Zawadę, odprawił ciosami Damiana Janikowskiego i zwyciężył z Mariuszem Pudzianowskim na skutek kontuzji zawodnika z Białej Rawskiej. W całej karierze Kołecki wygrał 9 pojedynków, a 8 z nich kończył przez nokaut.

Akop Szostak wejdzie do klatki KSW po jednym starciu stoczonym poza organizacją. 32-latek na gali EFM Show pokonał przez nokaut w trzeciej odsłonie Radosława Słodkiewicza. Fani KSW mieli okazję zobaczyć reprezentanta WCA Fight Team na galach KSW 49 i KSW 45. Podczas tego pierwszego wydarzenia lepszy okazał się Erko Jun, a debiutanckie starcie Szostaka w KSW zakończyło się wynikiem no contest. Warszawianin ma na koncie 4 zwycięskie walki, z których 3 wygrywał przez nokaut.

Kursy bukmacherskie na walkę Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Jak to widzą bukmacherzy? Galę KSW 62 obstawisz tutaju legalnego polskiego bukmachera firmy STS. Eksperci nie dają żadnych szans Szostakowi i kurs na jego wygraną wynosi aż 6.26. Kurs na Kołeckiego? Sprawdźcie sami poniżej.

Kursy bukmacherskie:

  • Wygrana Szymona Kołeckiego – 1.12
  • Wygrana Akopa Szostaka – 6.26
Sprawdź!  Michał Włodarek powraca i zawalczy na KSW 59! Jego rywalem były zawodnik UFC!

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *