Boks

Pierwsze słowa Adamka po ogłoszeniu starcia z Mamedem! Wiemy, co z walkami we freakach [WIDEO]

Żywa legenda polskiego boksu, Tomasz Adamek, po raz pierwszy skomentował swój najbliższy pojedynek. „Góral” zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

O tym, że popularny „Góral” stoczy jeszcze co najmniej jedną walkę wiadomo było nie od dziś. Pięściarz, który w przeszłości dzierżył tytuły IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz pas WBC w wadze półciężkiej, był otwarty na różne propozycje. Podpisał też umowę z freakową organizacją Fame MMA.

To jednak nie w niej Tomasz Adamek stoczy najbliższą walkę. Oficjalnie potwierdzono, iż na specjalnej gali „Górala” czeka starcie z Mamedem Khalidovem. Legenda pięściarstwa skrzyżuje rękawice z debiutującą legendą KSW już w lutym 2024 roku.

Tomasz Adamek udzielił już pierwszej wypowiedzi w sprawie zbliżającego się starcia. Całość znajdziecie w poniższym materiale.

– Podpisałem kontrakt na dwie walki w FAME, ale Rafał Pasternak to dobry kumpel Mateusza Borka. Mówi: „Nie ma problemu. Zróbcie na KSW, później na FAME”. Nie sięgajmy, co będzie na FAME, bo pierwsze jest KSW. Trzeba walkę wygrać, być zdrowym i będziemy myśleć co i kiedy.

Zobacz też inne wywiady po ogłoszeniu walki:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.