KSW

Oficjalnie walka legend w 2024 roku! Znamy szczegóły starcia Khalidov vs Adamek w KSW! [WIDEO]

Wielu kibiców nie wierzyło, że dojdzie do takiego zestawienia. KSW jednak oficjalnie potwierdziło pojedynek legend polskich sportów walki.

O starciu Mameda Khalidov z Tomaszem Adamkiem mówiło się już od pewnego czasu. Prowadzone były negocjacje z różnymi organizacjami i były mistrz świata zaskoczył wszystkich, niespodziewanie dołączając do freakowej federacji FAME MMA. Fani nie mieli wątpliwości, że przekreśla to szanse na starcie z Mamedem.

Jak się okazuje, „Góral” dostał zgodę na to, by zawalczyć dla innej organizacji. W ostatnich dniach do sieci trafiły doniesienia, że walka jest już potwierdzona. Mimo to kibice nadal byli sceptycznie nastawieni i uważali, że to jedynie plotki.

W poniedziałek KSW opublikowało jednak oficjalny trailer i zapowiedziało, że starcie bokserskie odbędzie się na dystansie 6 rund. Dojdzie do niego podczas specjalnej gali w lutym. Przypominamy, że jest to miesiąc, w którym federacja ma zaplanowany event w Czechach.

Walka legend jest jednak tak dużym wydarzeniem, że odbędzie się na dodatkowej gali 24 lutego w Gliwicach. Poniżej znajdziecie oficjalną zapowiedź pojedynku:

Zobacz wywiady po ogłoszeniu walki:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.