High League

Maciej Turski mocno po porażce Denisa! „Kibice mogą czuć się oszukani. Takie zachowanie to…”

Pojedynek Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim wzbudzał ogromne zainteresowanie przed galą High League 6. Zakończenie jednak pozostawiło wiele do życzenia i nie brak komentarzy w tej sprawie.

Występ Torunianina został zapowiedziany jeszcze na ostatniej gali High League 5. „Bad Boy” wciąż cierpiał z powodu kontuzji kolana, przez co wybrał walkę w boksie. Zawodnik zapewniał, że nie ma już takich problemów, jak wcześniej i uraz nie odnowi w trakcie walki.

W rzeczywistości było kompletnie inaczej. Denis Załęcki z upływającym czasem był coraz mniej mobilny, a do tego stosował uderzenia nogami. Pierwszym było kolano, po którym sędzia dał mu jeszcze tylko ostrzeżenie. „Tybori” poczuł krew i wszedł w wymianę, po której „Bad Boy” spróbował go kopnąć. Padł przy tym na matę krzycząc z bólu, ale abriter nie miał wyboru i zakończył pojedynek przez dyskwalifikację.

Denis zabrał już głos w swoich social mediach, gdzie skomentował całą sytuację.

– Dziękuję wszystkim za wiarę i wsparcie! Niestety wygląda na to, że noga ponownie została uszkodzona.. Przepraszam wszystkich za te kopnięcia, nie wiem, dlaczego zacząłem kopać, chyba zadziałał instynkt, ale nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Paweł był dziś lepszy i wielkie brawa dla niego. Jeszcze 2 tygodnie temu byłem u lekarza i z nogą było ok, miałem zielone światło, by walczyć. Nie wyszedłbym do kolejnej walki z kontuzją ze względu na szacunek do swoich fanów, federacji i przeciwnika no i swojego zdrowia. Do następnej walki nie wyjdę, póki w pełni nie wyleczę kolana, tego możecie być pewni! Dziękuję wszystkim, którzy mimo porażki są przy mnie i to was najbardziej przepraszam. Te kopnięcia nie powinny mieć miejsca i w pełni rozumiem wasze rozczarowanie.

Ostry komentarz Don Diego na temat walki Załęckiego:

Sprawdź!  High League 6. Dominacja debiutanta! Salla rozbija rywala w pierwszej rundzie!

Mocny komentarz Macieja Turskiego!

W sieci nie brak mocnych słów na temat pojedynku „Bad Boya”. Na profilu Torunianina szybko pojawiła się masa komentarzy, a głos zabierali też między innymi jego były przeciwnik Alan Kwieciński, czy niedoszły – „Don Kasjo”. Sprawę mocno skomentował też dziennikarz Kanału Sportowego i prowadzący Oktagon Live, Maciej Turski.

Jestem bardzo ciekawy jak podejdą do sprawy organizatorzy. Takie zachowania to łamanie regulaminu z premedytacją, negatywnie wpływa na wizerunek firmy, a kibice mogą czuć się oszukani.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.