High League

Don Kasjo ostro komentuje porażkę Denisa! „Jak tacy ludzie patrzą w lustro. Nie raz się przejechałem na takich prawilniakach”

Po gali High League 6 nie mogło zabraknąć komentarza Kasjusza Życińskiego. Zaraz po walce zabrał głos w sprawie porażki Denisa Załęckiego.

„Bad Boy” w klatce zszokował swoich widzów. Zmierzył się z Pawłem Tyburskim boksie w małych rękawicach. Była to formuła, którą sam wybrał ze względu na kontuzję nogi. Mimo to w trakcie pojedynku złamał zasady i wyprowadził kilka kopnięć, za co został zdyskwalifikowany już w pierwszej rundzie.

„Don Kasjo” komentuje porażkę Denisa Załęckiego

Głos po jego porażce zabrał „Don Kasjo”. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużej złej krwi i w ostatnim czasie ich konflikt był najgłośniejszym tematem w świecie freak fightów. Fani liczyli na to, że zobaczą ich pojedynek w klatce, jednak nie wiadomo, czy jeszcze jest szansa na takie zestawienie.

Krótko po porażce Denisa zawodnik Prime Show MMA zareagował w mocny sposób. Najpierw opublikował takie wiadomości od kibiców:

– Kasjo, ten śmieć Denis nie zasługuje na walkę z tobą. Byś go zabił… Taki prawilniak, a bawi się w Najmana.

– Haha Denis w Najmana stylu kończy walkę. Jest Twój 🙂 Pozdro.

Po czym sam dodał od siebie:

Sprawdź!  (VIDEO) "Szalonemu Reporterowi" proponowano walkę z Denisem! "On by mnie zabił. To by były igrzyska dla ludzi"

…I wiele innych SMS-ów. Taką szmatą to można wytrzeć jedynie oktagon. Masakra, taki zasadowiec. Już nie raz się przejechałem na takich prawilniakach. Masakra, jak tacy ludzie patrzą w lustro.

Ostry komentarz Don Diego na temat walki Załęckiego:

Komentarz Dawida Załęckiego, ojca Denisa:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.