High League

(VIDEO) Nagrania z akcji sędziego hitem Internetu! Sprowadził Daro Lwa do parteru: „Tę walkę wygrał sędzia, jak pierd*** Lwem o podłogę”

Kibice nie mają wątpliwości. Według nich autorem najlepszej akcji w walce „Daro Lwa” z „Ludwiczkiem” jest sędzia Piotr Jarosz.

Pojedynek nie porwał widzów, gdyż Dariusz Kaźmierczuk walczył bardzo bezpiecznie, nie ryzykując, że zostanie ustrzelony obszernym ciosem ze strony rywala. Sam „Daro Lew” miał okazję mocno trafić przeciwnika, jednak ostatecznie o wyniku zdecydowali sędziowie. Po raz pierwszy od 5 lat w górę powędrowała ręka „Lwa”.

Jest nagranie z walki „Daro Lwa”

Sytuacja, która wzbudziła największe emocje, to moment, kiedy to sędzia rozdzielił zawodników. Po gongu kończącym drugą odsłonę „Ludwiczek” wyprowadził cios, którym trafił rywala. Ten natychmiast zareagował, wyprowadzając sierpa.

Arbiter prowadzący pojedynek Piotr Jarosz nie chciał dopuścić do bójki i od razu zapanował nad sytuacją. Chwycił „Daro Lwa” jednocześnie go podcinając, czym sprowadził go do parteru. Nagrania szybko obiegły Internet, a interwencja sędziego została ogłoszona akcją walki.

W sieci pojawiło się też wiele komentarzy jak np.:

– Następna walka Daro lew vs Sędzia Jarosz.

– Sędzia więcej pokazał w walce niż zawodnicy, nie ma co…

– Najlepsza akcja to ten rzut przez sędziego Jarosza.

– Ja proszę federację by każde video z promocji gali zawierało ujęcie, jak Jarosz ciepie jedną ręką o glebę Lwem!

– Tą walkę wygrał sędzia Jarosz jak pierdolnął lwem o podłogę.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.