Boks

Lawrence Okolie przed walką z Michałem Cieślakiem: „Najtrudniejsza walka w karierze. Powiesiłem jego zdjęcie w pokoju!”

Już 27 lutego Michał Cieślak stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego kategorii cruiser organizacji WBO. Mistrz, Lawrence Okolie z szacunkiem wyrażał się o polskim rywalu na konferencji prasowej.

3 tygodnie temu potwierdziły się informacje przekazane przez Mateusza Borka. Znany komentator jako pierwszy przekazał wiadomości dotyczące walki Lawrence Okolie vs. Michał Cieślak o pas mistrzowski wagi junior ciężkiej federacji WBO. Dziś odbyła się konferencja prasowa.

Popularny „The Sauce” z wielkim szacunkiem wyrażał się o polskim pięściarzu:

– Wydaje mi się, że na papierze, czysto teoretycznie, to może być jedna z najtrudniejszych walk w mojej karierze. Dopóki nie wejdziesz z kimś do ringu, tak naprawdę nie wiesz czego możesz się po nim spodziewać, wydaje się jednak, że Cieślak będzie trudnym przeciwnikiem.

Brytyjczyk zawakowany tytuł mistrzowski zdobył zwyciężając przez TKO w 6. rundzie walki z Krzysztofem Głowackim. Lawrence Okolie w rozmowie z mediami wymienił atuty Cieślaka:

– Widać po jego walkach, że jest dobrym technikiem z mocnym uderzeniem i niezłą szybkością. Moim celem jest jednak zunifikowanie wszystkich pasów kategorii junior ciężkiej. Muszę zatem pokonywać takich zawodników jak Cieślak. Co więcej, muszę zwyciężać w dobrym stylu.

Okolie oprócz boksu, zajmuje się także rapem. Anglik zaznacza jednak, co jest jego priorytetem. Przyznał także, że… ma w pokoju zdjęcie najbliższego rywala!

Sprawdź!  Marcin Różalski przed galą The War: "Dobrze zgrana taktyka, może przynieść fajny efekt. To miejsce dla ekip chuligańskich, ale i dla sportowców"

– Poza ringiem mam też inne projekty. To jednak boks jest moją miłością i koncentruję się głównie na nim. Rapowanie dodaje mi motywacji.

– Rywal zrobi wszystko żeby odebrać mi pas, a moim zadaniem jest podążanie obraną drogą, czyli utrzymanie tytułu i unifikacja pozostałych, nim przeniosę się do wagi ciężkiej. Póki co jednak koncentruję się wyłącznie na Cieślaku.

– Oglądam jego walki, a nawet wywiady – choć nic, a nic z nich nie rozumiem. Powiesiłem sobie też jego zdjęcie w pokoju! Po prostu staram się go poznać jak najlepiej. Dopiero jak go pokonam, zacznę myśleć o unifikacji i innych rywalach 

Gdzie oglądać walkę Cieślak vs Okolie o mistrzowski pas? Walkę obejrzysz online na platformie DAZN. Cena za dostęp to 7,99 zł/miesięcznie. Ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nawet po zakończonej gali.

Standardowa i rekomendowana cena to 14,99 euro, więc kibice z Polski mają okazję obejrzeć pojedynek praktycznie za darmo.

OGLĄDAJ ONLINE TUTAJ -> DAZN PPV

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.