Boks

BREAKING! Michał Cieślak zawalczy o pas WBO z niepokonanym Lawrencem Okolie!

Oficjalnie Michał Cieślak (21-1) powraca do ringu i tak jak informowaliśmy kilka dni temu już 27 lutego zawalczy o mistrzowski pas! Potwierdził się słowa Mateusza Borka, który jako pierwszy poinformował o hitowym zestawieniu.

Gala odbędzie się w Londynie i będzie transmitowana w DAZN, a rywalem Cieślaka będzie niepokonany mistrz świata WBO wagi cruiser Lawrence Okolie! Cieślak klasyfikowany jest na trzecim miejscu rankingu WBO. Zaraz za nim na czwartym miejscu znajduje się Mateusz Masternak.

Lawrence Okolie to mistrz świata WBO, który na 17 stoczonych pojedynków aż 14 razy rozprawiał się ze swoimi rywalami przed czasem. Na nasze nieszczęście wśród nich było dwóch Polaków. W przeciągu 4 miesięcy Okolie bez problemów rozprawił się najpierw z Nikodemem Jeżewskim, a następnie na Wembley Arenie znokautował Krzysztofa Głowackiego.

Teraz swoją szansę będzie chciał wykorzystać Cieślak i będzie on trzecim Polakiem, który zamierza dopisać pierwszą porażkę na koncie Anglika.

Michał Cieślak ostatni pojedynek stoczył w maju na Polsat Boxing Night 10, kiedy to przed czasem pokonał Yury Kashinsky’ego (20-3). Do walki z Lawrencem Okolie dojdzie już 27 lutego!

Sprawdź!  20 tysięcy sprzedanych biletów w jeden dzień, na hitową walkę Alvareza z Saundersem!
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst
fot. DAZN

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.