Boks

(VIDEO) Michał Cieślak i Lawrence Okolie spotkali się twarzą w twarz! Walka o pas już w lutym!

Michał Cieślak stanął po raz pierwszy twarzą w twarz ze swoim najbliższym rywalem – Lawrencem Okolie! Na szali znajduje się pas WBO w kategorii cruiser.

Lawrence Okolie po raz drugi w karierze stanie do obrony tytułu mistrzowskiego dywizji cruiser organizacji WBO. Brytyjczyk zdobył zawakowany przez Mairisa Briedisa pas w grudniu 2020 roku pokonując Krzysztofa Głowackiego przez TKO w 6. rundzie.

Popularny „The Sauce” zwyciężył we wszystkich 17 swoich walkach, a aż 14 rywali skończył przed czasem. Oprócz wspomnianego „Główki” tak samo padł wcześniej Nikodem Jeżewski, jak i Czarnogórzec, Dilan Prašović. To właśnie on we wrześniu ubiegłego roku próbował odebrać pas mistrzowski Okolie.

Kolejnym przeciwnikiem „The Sauce’a” będzie Michał Cieślak. W ostatnich 12 miesiącach Polak stoczył tylko jeden pojedynek, w którym w niespełna 2 minuty skończył Yury’ego Kashinsky’ego. Cieślak znakomicie zareagował na pierwszą porażkę w zawodowej karierze, ktra miała miejsce 31 stycznia 2020 roku w starciu z Ilungą Makabu (jednogłośna decyzja). 32-letni pięściarz skończył Gabończyka, Taylora Mabika, a następnie Rosyjskiego zawodnika.

Gdzie oglądać walkę Cieślak vs Okolie o mistrzowski pas? Walkę obejrzysz online na platformie DAZN. Cena za dostęp to 7,99 zł/miesięcznie. Ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie, nawet po zakończonej gali.

Sprawdź!  Zdenerwowany Szpilka ostro po porażce Cieślaka! "To było straszne! To nie może tak być! Przecież ten był ku*wa..."

Standardowa i rekomendowana cena to 14,99 euro, więc kibice z Polski mają okazję obejrzeć pojedynek praktycznie za darmo.

OGLĄDAJ ONLINE TUTAJ -> DAZN PPV

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.