FAME MMAKSW

KSW płaci więcej niż federacje freakowe? „Popek” porównał zarobki: „Tam były pieniądze, o jakich zawodnicy FAME mogą pomarzyć”

Wiele mówi się o tym, że federacje freak fightowe oferują znacznie większe gaże, niż organizacje sportowe, dla których walczą profesjonalni zawodnicy. Tym razem „Popek” przyznał, że to właśnie w KSW otrzymał najlepszą wypłatę, jeśli chodzi o walki MMA.

Raper w mieszanych sztukach walki stoczył 9 pojedynków. W ostatnim czasie toczył walki freak fightowe dla FAME, gdzie pokonał „Stiflera”, a następnie przegrał przez kontuzję z Normanem Parke. Już 26 listopada ponownie zobaczymy go w akcji, tym razem na gali Prime Show MMA 4, gdzie w boksie zmierzy się z „Don Kasjo”.

„Popek” porównał zarobki w FAME i KSW

Wcześniej toczył jednak walki dla organizacji sportowych. Zadebiutował jeszcze w 2008 roku i w Wielkiej Brytanii wygrał 2 z 3 pojedynków. Następnie do klatki powrócił dopiero 2016 roku i podpisał kontrakt z największą polską federacją KSW.

Stoczył 4 pojedynki i odniósł tylko jedno zwycięstwo. Przegrał z Pudzianowskim, Oświecińskim oraz Junem. W 45 sekund pokonał natomiast Roberta Burneikę. Po 2-letniej przerwie w 2020 roku postanowił odejść od KSW i dołączyć do FAME.

W ostatniej rozmowie dla portalu MMA.pl zdradził, jak wyglądało zakończenie współpracy z KSW:

Sprawdź!  Marcin Held w KSW. Debiut w grudniu na gali w Gliwicach!

– To wynikło ode mnie, czego trochę żałuję, bo w KSW zarabiałem potworne pieniądze i coś mi się pojebało w głowie. Coś mi tam nie zagrało, chyba przegrałem o jedną walkę za dużo i podłamałem się.

Mówiłem sobie, że z tym kończę, bo 3 walki przegrałem, 1 wygrałem. Najbardziej mnie boli ta z Oświecińskim, przegrałem ją sam ze sobą, to jest coś, co mi siedzi w głowie. Chyba wtedy jakoś się zawiodłem na sobie i zaczęło mi się jebać w głowie.

Następnie raper przyznał, że to właśnie w organizacji KSW zarobił największe pieniądze. Ani w FAME, ani w Prime Show MMA nie dostał tak wysokich gaż:

Nigdy nie zarobiłem więcej na jakiejkolwiek walce niż w KSW. Tam były pieniądze, o jakich w FAME zawodnicy mogą sobie tylko pomarzyć o wypłacie. Nikt mi nie zapłacił więcej niż KSW – przyznał, po czym zapytany o to, czy mogły być to największe wypłaty na polskiej scenie MMA, dodał – Nie wiem. Dostaniesz tyle, ile jesteś wart, tak mówił Kawulski. To była każda z walk, to były naprawdę sześciocyfrowe sumy.

Źródło: YouTube MMAPLtv

Sprawdź!  (VIDEO) Walka z Wrzoskiem odwołana! Kontuzjowany Szpilka musi przejść operację: "Jestem właśnie w szpitalu"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.