Boks

(VIDEO) Rodzina Furych atakuje Jake’a Paula! „Chodź, walczmy teraz!”

Jake Paul gościł w Dubaju na walce swojego dwukrotnie niedoszłego oponenta, Tommy’ego Fury’ego. Obecność pięściarza-YouTubera zwiastowała konfrontację i do takowej doszło po walce!

Jake Paul (6-0-0) i brat mistrza wagi ciężkiej mieli spotkać się w ringu jeszcze w ubiegłym roku. Pojedynek został odwołany z powodu kontuzji Tommy’ego Fury’ego (8-0-0), a jego miejsce zajął wówczas Tyron Woodley. Po raz kolejny byli dogadani na sierpień bieżącego roku, jednak Brytyjczyk otrzymał zakaz wjazdu do USA.

Popularny „TNT” miał zmierzyć się w Dubaju z Paulem Bambą (5-1-0). Do walki jednak nie doszło – rywal Anglika twierdził, że obaj otrzymali kontrakty z wpisanymi odmiennymi limitami wagowymi. Koniec końców Tommy wystąpił w pojedynku pokazowym z Rickym Lambertem.

Starcie to było dalekie od zachwycającego. Zawodnicy niespecjalnie pałali się do ringowej bitwy, a w czwartej rundzie fani buczeniem dali im znać, że nie na to liczyli. Całość komentował Jake Paul, który wyśmiewał niedoszłego oponenta, a w pewnym momencie wstał i krzyknął:

Jesteś, k**wa, beznadziejny!

Zaraz po walce, w której nie było zwycięzcy, doszło do wymiany pomiędzy „The Problem Child”, a Tommym Furym. „TNT” w trakcie wywiadu zaprosił Jake’a do ringu, a za chwilę sam po niego ruszył! Paul, któremu podsunięto mikrofon zachęcał go, by „przyszedł do tatusia„.

Ostatecznie jednak usiadł z powrotem do stolika, a zaraz zaczął go zaczepiać… senior pięściarskiej rodziny, John Fury.

Sprawdź!  Anthony Joshua powinien zmienić współpracowników? "Przez niego stracił 120 milionów i trzy razy przegrał"

Ojciec stanął w obronie syna, a „The Problem Child” zaczął go obrażać i… wyzwał na pojedynek „tu i teraz”!

Jesteś grubym przegrywem… jesteś żałosnym starcem, brachu. To chodź, walczymy teraz! – krzyknął YouTuber, a John Fury zdjął koszulkę! Twórca internetowy wyśmiewał później seniora, który jego zdaniem przypominał… Shreka.

Jake Paul pokonał niedawno legendę MMA, Andersona Silvę. Jego pojedynek z Tommym Furym wydaje się być nieunikniony i zaznaczył, że jest gotów zgodzić się, by odbyło się to w Anglii. Organizacją gali musiałaby się zająć ekipa „TNT”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.