KSW

KSW 81. Sarara rozbity przez Zimmermana! Nie zgadza się z przerwaniem walki!

Tomasz Sarara jeden z najlepszych polskich kickboxerów wagi ciężkiej podczas KSW 81 skonfrontował swoje umiejętności z posiadającym ogromne doświadczenie stójkowe Errolem Zimmermanem.

Tomasz Sarara ma za sobą dwie walki w KSW. 17 lipca 2021 roku wszedł do okrągłej klatki po raz pierwszy i pokonał w niej Filipa Bradaricia. W drugim boju, do którego doszło rok później, zderzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem i chociaż przegrał, dał pokaz niesamowitej determinacji i serca do walki. Konfrontacja z Wrzoskiem została wybrana najlepszym starciem gali KSW 73.

Sarara wszedł do organizacji KSW prosto ze świata sportów uderzanych. Wśród jego najważniejszych osiągnięć w kickboxingu znalazły się między innymi: tytuł amatorskiego i zawodowego mistrza Polski, tytuł mistrza świata World Kickboxing Network, pas mistrzowski organizacji FEN, DSH i Celtic Gladiator.

Znany na całym świecie i niezwykle doświadczony holenderski kickboxer, Errol Zimmerman, ma za sobą dopiero jedną walkę w MMA. Stoczył ją w roku 2008 i przegrał. W kolejnych latach Zimmerman skupiał się na kickboxingu. Mierzył się z takimi ikonami kickboxingu jak: Semmy Schilt, Badr Hari czy Rico Verhoeven.

Sprawdź!  (VIDEO) Ostatnie spojrzenia przed KSW 76 wymienione! Wszyscy zawodnicy w limicie wagowym

RELACJA

RUNDA 1

Zimmerman zaczął kopnięciem, odpuścił środek klatki na rzecz Polaka. Piękny backfist Sarary! Dołożył jeszcze łokieć i bardzo mocne kopnięcie. Mocny high kick Holendra, ale Tomek dalej kopie i rusza z ofensywą. “Bone Crusher” zaraz może mieć złamaną kość w piszczelu, bardzo mocno obrywa po nodze wykrocznej. Szarżuje Errol, uważny Polak w odchyleniach. Trafia Sarara, ląduje Holender na macie, ale nie rzuca się w parter krakowski wojownik. Mocny upkick Zimmermana, wchodzi ostatecznie w półgardę Tomasz, gdzie kończy rundę.

RUNDA 2

Atakuje Zimmerman, polski przeciwnik dobrze się broni. Trafia backfistem Sarara, ale odpowiada Holender! Mocne uderzenie, Tomek po siatce ląduje na macie i inkasuje potężne ciosy. Ale odwraca sytuację krakowski kickbokser i to on jest z góry! Rozciągnięty Zimmerman leży na brzuchu, wyłapuje uderzenia Sarary, który szukał jeszcze duszenia. Zakłada trójkąt rękoma Tomasz Sarara, Zimmerman ciężko dyszy, ale wraca na nogi! Ciężko bije go tam Krakus, ale wyłapuje prawy w kontrze od Holendra, który kończy walkę przed czasem!

Oficjalny wynik: Errol Zimmerman wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.