KSW

KSW 81. Błyskawiczna porażka Karoliny Owczarz! Adrianna Kreft poddaje w 73 sekundy!

Jedną z dwóch walk kobiet na gali w Tomaszowie Mazowieckim był pojedynek Karoliny Owczarz z niepokonaną Adrianną Kreft.

Karolina Owczarz ma na swoim koncie siedem zawodowych pojedynków i wszystkie te walki odbyły się właśnie w okrągłej klatce KSW. Trenująca na co dzień w klubie WCA zawodniczka wygrała pięć bojów, a dwa razy musiała uznać wyższość rywalek.

Karolina ostatni raz walczyła na gali KSW 73 i zmierzyła się z Natalią Baczyńską. Panie postawiły w tym boju na stójkowe wymiany. Owczarz próbowała też klinczu oraz parteru i ostatecznie wypunktowała rywalkę.

Adrianna Kreft ma dziś za sobą stoczone cztery zawodowe walki. W KSW zadebiutowała w okrągłej klatce w październiku zeszłego roku i zmierzyła się z doświadczoną Petrą Částkovą. Panie w tym starciu postawiły na rywalizację stójkową. Wymieniały się mocnymi ciosami i kopnięciami. Pojedynek trafiał też do klinczu, ostatecznie jednak cała walka rozegrała się na pełnym dystansie, a sędziowie zwyciężczynią wskazali Adriannę.

RELACJA

RUNDA 1

Owczarz szybko skraca dystans i atakuje. Kreft trafia lewymi, dokłada prawy podbródek. Schodzi Karolina do parteru, ale rywalka dobrze ją kontruje i zapina trójkąt rękoma! KLEPIE OWCZARZ!

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski wściekły! Odpowiada na poważne oskarżenia i zaprasza na sparing! [WIDEO]

Oficjalny wynik: Adrianna Kreft wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.