UFC

Robert Bryczek wierzy w walkę o pas UFC! „Czasu nikt nie zna, ale myślę, że…” [WIDEO]

Najnowszy polski nabytek UFC Robert Bryczek głęboko wierzy, że jest w stanie wspiąć się na szczyt rankingu kategorii średniej.

Walki Polaków w UFC obstawisz i obejrzysz na żywo w Fortunie!

Dość niespodziewanie media obiegła informacja o angażu Roberta Bryczka przez największą organizację MMA na świecie. Polski zawodnik znakomicie radził sobie za południową granicą w federacji OKTAGON, gdzie czekała już na niego walka o pas mistrzowski z Patrikiem Kinclem.

W Q&A na kanale Fansportu.pl Robert przyznał, że nie czuje, żeby był ściągany „na pożarcie” młodszym fighterom UFC. Bryczek uważa, że może namieszać w organizacji i czuje się bardzo pewny siebie. Świadczyć może też o tym reakcja na zagadnienie: Zobaczycie mnie w walce o pas UFC.

Tak – odpowiedział bez większego zawahania Robert. Prowadzący Michał Tuszyński dopytał, ile czasu by mu to zajęło? – Czasu nikt nie zna. Podobno jak planujemy, to się pan Bóg śmieje… ale myślę, że do dwóch, trzech lat.

Mateusz Gamrot wraca do oktagonu UFC!

Sprawdź!  Zgodził się na walkę, ale nie wiedział, że chodzi o UFC 303! Ige ujawnił szczegóły

Już w ten weekend na UFC Vegas 79 odbędzie się kolejna walka Mateusza Gamrota. Czołowy polski lekki zmierzy się z Rafaelem Fizievem w main evencie gali. Transmisja z pojedynku odbędzie się około 3:30 polskiego czasu, a obejrzeć ją możecie w Fortuna TV. Wystarczy obstawić dowolny kupon!

Zarejestruj się i oglądaj walkę Gamrota za darmo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.