UFC

Robert Bryczek wierzy w walkę o pas UFC! „Czasu nikt nie zna, ale myślę, że…” [WIDEO]

Najnowszy polski nabytek UFC Robert Bryczek głęboko wierzy, że jest w stanie wspiąć się na szczyt rankingu kategorii średniej.

Walki Polaków w UFC obstawisz i obejrzysz na żywo w Fortunie!

Dość niespodziewanie media obiegła informacja o angażu Roberta Bryczka przez największą organizację MMA na świecie. Polski zawodnik znakomicie radził sobie za południową granicą w federacji OKTAGON, gdzie czekała już na niego walka o pas mistrzowski z Patrikiem Kinclem.

W Q&A na kanale Fansportu.pl Robert przyznał, że nie czuje, żeby był ściągany „na pożarcie” młodszym fighterom UFC. Bryczek uważa, że może namieszać w organizacji i czuje się bardzo pewny siebie. Świadczyć może też o tym reakcja na zagadnienie: Zobaczycie mnie w walce o pas UFC.

Tak – odpowiedział bez większego zawahania Robert. Prowadzący Michał Tuszyński dopytał, ile czasu by mu to zajęło? – Czasu nikt nie zna. Podobno jak planujemy, to się pan Bóg śmieje… ale myślę, że do dwóch, trzech lat.

Mateusz Gamrot wraca do oktagonu UFC!

Sprawdź!  (VIDEO) Ważenie i ostatnie face to face przed UFC 281! Karolina Kowalkiewicz w limicie!

Już w ten weekend na UFC Vegas 79 odbędzie się kolejna walka Mateusza Gamrota. Czołowy polski lekki zmierzy się z Rafaelem Fizievem w main evencie gali. Transmisja z pojedynku odbędzie się około 3:30 polskiego czasu, a obejrzeć ją możecie w Fortuna TV. Wystarczy obstawić dowolny kupon!

Zarejestruj się i oglądaj walkę Gamrota za darmo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.