MMA

Kibic Lecha Poznań zawalczy na Hybrid MMA 4! Zaprasza na sobotnią galę [WIDEO]

Gala Hybrid MMA 4 zbliża się wielkimi krokami. Już w tę sobotę w Zielonej Górze dojdzie do fenomenalnych pojedynków w różnych formułach.

Na kibiców czekają starcia freakowe, w tym występ między innymi Piotra Tyburskiego czy „Dzika”, który wygrał na ostatniej gali Prime Show MMA oraz pojedynki sportowe. W klatce zobaczymy dwóch byłych zawodników KSW Wojciecha Kazieczkę oraz Michała Andryszaka,

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Kibic Lecha Poznań zawalczy na Hybrid MMA 4

W akcji zobaczymy również reprezentanta sceny kibicowskiej Aleksandra Winiarskiego. Dla reprezentanta Lecha Poznań będzie to kolejne starcie w organizacji Hybrid MMA. Podczas drugiej edycji zmierzył się z Mateuszem Wróblewskim na zasadach kickboxingu.

Winiarski odniósł zwycięstwo przed czasem, rozbijając rywala kolanem i ciosami w drugiej odsłonie. Teraz 20 kwietnia stanie do pojedynku z doświadczonym rywalem Mateuszem Tratkiewiczem. Za pośrednictwem social mediach kibic Lecha zaprosił na sobotnie wydarzenie:

Sprawdź!  Zbigniew Rybak podejmie się walki na gali MMA!? Legendarny chuligan odpowiada! "Moim kolegą jest Różal, Sarara, Khalidov..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.