UFC

Tsarukyan po UFC 300 odrzucił ofertę walki z Makhachevem!

Arman Tsarukyan po wygranej na gali UFC 300 otrzymał propozycję walki z Islamem Makhachevem na UFC 302. Tsarukyan podjął szokującą decyzję i odrzucił ofertę.

Arman Tsarukyan na gali UFC 300 zanotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Ahalkalakets pokonał Charlesa Oliveirę na punkty dzięki czemu zyskał miano pretendenta do mistrzowskiego pasa UFC w kategorii lekkiej.

Manager Armana Tsarukyana przekazał szokujące wieści. Okazuje się, że obóz Ormianina podjął decyzję o odrzuceniu walki z Islamem Makhachevem. Ahalkalakets i spółka sugerowali się tym, że po UFC 300 będzie zaledwie półtora miesiąca na przygotowanie się pod mistrza:

– Dostaliśmy ofertę na walkę z Islamem Makhachevem na 1 czerwca tego roku. Wydarzyło się to zaraz po wygranej z Oliveirą. Przed galą byliśmy zgodni, że nie weźmiemy walki mistrzowskiej z krótkim wyprzedzeniem, szczególnie przez to, że będziemy numerem 1. rankingu kategorii lekkiej.

Manager Tsarukyana wierzy, że udało im się dogadać odpowiednie warunki z matchmakerami UFC. Reprezentant American Top Team ma po prostu odpocząć, poczekać a następnie zmierzy się z wygranym walki Makhachev vs Poirier.

Sprawdź!  Gamrot na celowniku po UFC 299! Hooker chce znokautować Polaka!

– Porozumieliśmy się, że Makhachev zawalczy 1 czerwca z Poirierem, a Arman zmierzy się ze zwycięzcą. Jak zauważyliście, podczas konferencji prasowej Dana White dostał notatki do przeczytania, bo ta decyzja zapadła zaraz po gali.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.