MMA

Tyburski wypożyczony z FAME. Zawalczy na Hybrid MMA 4!

Na gali Hybrid MMA 4 zobaczymy nie tylko zawodowych sportowców. Do klatki wejdzie też doskonale znany z organizacji Fame MMA Piotr Tyburski.

Gala Hybrid MMA 4 odbędzie się już w sobotę 20 kwietnia w Zielonej Górze. W klatce zobaczymy to, do czego organizacja zdążyła już nas przyzwyczaić, czyli ekscytujące walki w różnych formułach. Emocje zapewnią między innymi znany z KSW, czy FEN Michał Andryszak, czy Przemysław Szyszka. Do klatki wejdzie też znany freak fighter, wypożyczony z Fame MMA Piotr Tyburski.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Tyburski zawalczy na Hybrid MMA 4

„Tybori” długo mierzył się z kontuzją. Jego brat bliźniak Paweł, który przez wielu uznawany jest za czołowego freak fightera, często zapewniał, że Piotr ma ogromne umiejętności i niebawem wszyscy się o tym przekonają.

Tyburski w ostatnich występach mierzył się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Pierwszy, elektryzujący pojedynek, zakończył się remisem. Drugi zaś został przerwany przez kontuzję nogi „Tyboriego”.

Sprawdź!  Koniec wojny Oknińskiego z WCA! "Nie będę wyzywał Szpilki. Główny cel został osiągnięty"

Ci którzy wątpią w jego umiejętności potrafią to robić tylko przez ekrany telefonów i komputerów, kiedy dociera zaproszenie „do tańca” potrafią znaleźć setki powodów dlaczego nie mogą skrzyżować z nim rękawic – zapowiada występ Piotra Tyburskiego organizacja Hybrid MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.