Clout MMA

Jóźwiak przegrywa po słabym występie! Niespodziewane zwycięstwo Ciosa! [WIDEO]

Podczas Clout MMA 4 doszło do rozwiązania kolejnego konfliktu Adriana Ciosa. Często atakujący „z partyzanta” freak fighter mierzył się z Pawłem Jóźwiakiem.

Znany przede wszystkim z zarządzania organizacją FEN Paweł Jóźwiak niedawno pożegnał się z funkcją prezesa. Obecnie słowo to widnieje wyłącznie w jego przydomku, a wszystko to ma związek z freakową działalnością Pawła.

Jóźwiak po konfrontacji z Jackiem Murańskim przeszedł do kolejnego głośnego konfliktu z Adrianem Ciosem. Tenże w ostatnim czasie zasłynął dwoma zwycięstwami z Marcinem Najmanem… przez dyskwalifikację. Oprócz tego kibice mogą kojarzyć go też z uderzeń „z liścia z partyzanta”. Jak poradził sobie z „Prezesem”?

Jóźwiak vs. Cios – Relacja

RUNDA 1

Cios zaczął od aktorzenia przy zmianie pozycji. Cios w końcu ruszył z próbą obalenia, ale dobrze wybronił się Jóźwiak. Adrian czeka na atak Prezesa, który w końcu agresywnie skrócił dystans, ale został szybko obalony.

RUNDA 2

Adrian Cios raz jeszcze zaczął od prowokowania ruchami. Jóźwiak odrzucił biodra i uchronił się przed sprowadzeniem. Jego ataki kompletnie nie sięgają celu, za to Cios trafił prawym cepem! „Prezes” krąży za Ciosem, ale długo zbiera się do ofensywy. Adrian uciekł pod ciosami i przechwycił nogę zaliczając obalenie.

Sprawdź!  Bezwzględny typ Denisa na walkę Sosnowskiego! "Szacunek, że wychodzi, ale to może źle się skończyć" [WIDEO]

RUNDA 3

Jóźwiak zerwał się z „cepeliadą”! Cios sprowadził go na deski i zdobył dosiad. „Prezes” starał się znaleźć sposób na zrzucenie z siebie Adriana, który dosłownie przesiedział na nim rundę. Od czasu do czasu obijał żebra Jóźwiaka.

Wynik walki: Adrian Cios wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.