Clout MMA

Najlepsze starcie gali! Linkiewicz rozbija Lexy Chaplin w brutalnej walce! [WIDEO]

Pełen emocji wieczór z galą Clout MMA 4 miała zakończyć walka pań. Lexy Chaplin mierzyła się z Martą „Linkimaster” Linkiewicz, ale w wyniku zawirowań pani włodarz miała też później wrócić do klatki na starcie z Marianną Schreiber.

Kariera Marty Linkiewicz to wręcz historia polskich freak fightów. Od wielkich kontrowersji, po walki na największych scenach. „Linkimaster” wyrosła na czołową zawodniczkę, która dominowała wiele ze swoich rywalek. Marta przede wszystkim przeważała swoimi zapasami.

Po drugiej stronie klatki stanęła Lexy Chaplin. Pani włodarz organizacji Clout MMA wróciła do klatki po niemal rocznej przerwie. Influencerka w dotychczasowej karierze stoczyła 4 pojedynki i oprócz debiutu – we wszystkich zwyciężała. Lexy ma też na koncie pas zawieszonej organizacji High League.

Clout MMA 4: Lexy vs Linkiewicz – Relacja

RUNDA 1

Linkiewicz ruszyła z kopnięciami, ale Lexy dobrze kontrowała frontami i podwójnymi prostymi. Linkimaster zrobiła dużo szumu, ale jej uderzenia nie sięgnęły celu. Chaplin dała się złapać na prawy i padła! Linkiewicz nie przestawała atakować, nie chciała wypuścić z ręki wygranej przed czasem. Lexy skutecznie broniła się przed ofensywą Marty swoimi uderzeniami. Linki mocno weszła z wymianą na ostatnie sekundy.

Sprawdź!  Bukmacher nie ma wątpliwości! Gigantyczny faworyt w walce Załęcki vs "Wielki Bu"

RUNDA 2

Lexy zaczęła pojedynczymi ciosami, ale Linkiewicz agresywnie skróciła dystans. Marta polowała uporczywie na serię 3. uderzeń, ale często trafiała prawym. Linkimaster rzuciła się z mocnymi ciosami, Lexy uratowała się klinczem. Lexy ma coraz mniej sił, ale trafiła prawym krzyżowym. Świetny prawy Chaplin, Marta odpowiedziała salwą uderzeń.

RUNDA 3

Panie natychmiast weszły w siebie agresywnie z mocnymi wymianami. Linkimaster posłała sporo ciosów, ale Lexy zgłosiła sędziemu, że oberwała kolanem w krocze. Chaplin znakomicie trafiła prawym, Marta odpowiedziała serią haków na głowę. Linkiewicz sięgnęła znakomitym prawym, odebrało to Lexy jakiekolwiek chęci. Linkimaster nie przerywała atakować do ostatnich sekund przyklepując swoje zwycięstwo.

Wynik walki: Marta Linkiewicz wygrała jednogłośną decyzją sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.