Clout MMA

Nieoczekiwane przerwanie! Minda przegrywa pojedynek z Omielańczukiem [WIDEO]

Za nami bodaj najbardziej sportowa walka gali Clout MMA 4. Daniel Omielańczuk stoczył kolejną freakową walkę w boksie. Jego przeciwnikiem był Kamil Minda.

Starcie Omielańczuk vs. Minda było pojedynkiem dwóch zawodowców znanych z mieszanych sztuk walki. Trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki Daniel występował między innymi w UFC, ACA oraz KSW. W największej organizacji MMA na świecie zajmował też miejsce w czołowej 15. wagi ciężkiej.

Tym razem czekało go drugie freakowe starcie w boksie. W pierwszym, przez dyskwalifikację pokonał Denisa Załęckiego. Na Clout MMA 4 Omielańczuk mierzył się z Kamilem Mindą. Panowie mieli w przeszłości wspólnie trenować, a bardziej doświadczony Daniel miał znęcać się nad „King Kongiem”. Dodatkowo w narożniku tego ostatniego stał Mirosław Okniński, który pozostaje w dużym konflikcie z WCA i każdym zawodnikiem tego klubu.

Omielańczuk vs Minda – Relacja

RUNDA 1

Minda natychmiast wjechał z serią ciosów! Omielańczuk zaskoczony, odpowiedział krótkimi hakami. „King Kong” zainkasował ciosy na tułów, zaczął też nie trafiać ciosami na głowę. Omielańczuk dużo się rusza i sporo bije po żebrach.

Sprawdź!  Natan Marcoń bliski walki z Denisem Załęckim! Zdradził szczegóły i wbił szpilkę w "Bad Boya"

Kamil Minda po gongu od razu padł na matę! Kontuzja bicepsa wykluczyła go z dalszej walki!

Wynik walki: Daniel Omielańczuk wygrał przez TKO po 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.