UFC

Jon Jones: „Nigdy nie uderzyłem mojej narzeczonej. Po raz pierwszy w życiu naprawdę jestem gotowy zostawić alkohol.”

Jon Jones w końcu postanowił się odnieść do wydarzeń związanych z jego zatrzymaniem przez policję w Las Vegas. Fighterowi postawiono wówczas liczne zarzuty, także przemoc wobec narzeczonej.

Jon Jones, były mistrz kategorii półciężkiej UFC, postanowił wyrazić swoje stanowisko w sprawie zajść, do jakich doszło kilka godzin po ceremonii UFC Hall of Fame w Las Vegas. Jones zaznaczył, że nigdy nie zdarzyło mu się uderzyć narzeczonej, choć w raporcie policyjnym opublikowanym przez MMA Junkie przeczytać można, że Jessie Moses (partnerka Jona) była zakrwawiona i bała się wręcz mówić o Jonathanie.

„Bones” swoje stanowisko opublikował na Twitterze:

Uwielbiam, że ludzie wyobrażają sobie w głowach najgorszy możliwy scenariusz i sprawiają, że jest on niejako prawdziwy. Nigdy nie uderzyłem mojej narzeczonej, a nasze córki obudziły się już po całym zajściu. Nie widziały, ani nie słyszały naszej kłótni.

Wpis Jona Jonesa jest pierwszą publiczną wypowiedzią byłego mistrza na temat zajść z 24 września. Tego wieczora miało dojść do fizycznej kłótni pomiędzy „Bonesem” i jego narzeczoną, Jessie Moses, co skończyło się aresztowaniem byłego mistrza wagi półciężkiej.

Sprawdź!  Jest szansa na rewanż Adesanya vs Błachowicz? Szef UFC wyjaśnia

Według policji, to właśnie córki Jona Jonesa poprosiły ochronę hotelu, w którym wszyscy przebywali, by zadzwonili po policję. Jak można przeczytać powyżej, Jon twierdzi, że były one pogrążone w śnie. Jones kontynuował wypowiedź w następnym wpisie:

To jedyna rzecz, którą chciałbym wyjaśnić… Poza tym ruszam przed siebie bez alkoholu. Po raz pierwszy w życiu naprawdę jestem gotowy rzucić picie. Cieszy mnie wsparcie, jakie otrzymuję od narzeczonej, rodziny, przyjaciół i fanów.

Nie wiadomo jeszcze, jakie konsekwencje czekają „Bonesa” w związku z wydarzeniami z Las Vegas. Fighter niedługo po opuszczeniu aresztu wstawił na Instagram wideo, w którym ćwiczy na siłowni. Wszystko okraszone było licznymi napisami, także z obietnicą rzucenia alkoholu. O sytuacji Jonesa wypowiedzieli się także między innymi Dana White oraz „Sugar” Sean O’Malley.

Sprawdź!  Zawodnik UFC pragnie zabić rywala w oktagonie! "Bądźcie psychopatami, bo to k*rwa dobra zabawa!"

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *