UFC

Dana White komentuje kolejne zatrzymanie Jona Jonesa w Las Vegas! „O, znów jest w Las Vegas! Ciekawe co dziś odje*ie?””

Prezydent UFC, Dana White, wypowiedział się na temat zatrzymania jednej z największych gwiazd organizacji, Jona Jonesa. Dana, mając na uwadze wcześniejsze wyskoki „Bonesa” zachował się bardzo spokojnie… Choć mogłoby się zdawać, jakby co nieco przeczuwał.

Tuż po ceremonii ważenia UFC 266, reporterzy poruszyli temat aresztowania byłego dwukrotnego mistrza federacji w kategorii półciężkiej i jednego z najlepszych fighterów MMA obecnie, jak i w historii, Jona Jonesa. Dana White udzielił odpowiedzi niezwykle spokojnej, jak na zaistniałą sytuację:

– Ciężko jest go ściągnąć do Las Vegas z byle powodu. To miasto nie ma na niego dobrego wpływu. I mamy powtórkę z rozrywki.

Jon Jones pojawił się w Vegas w stanie Nevada na ceremonii Hall of Fame, która miała miejsce we czwartek. Tymczasem wczesnym rankiem w piątek miejscowa policja aresztowała Jona Jonesa i postawiła mu zarzuty. Brak jest póki co szczegółów na temat całego zajścia, jednakże Dana White miał przygotowaną odpowiedź:

– To już nawet nie zaskakuje. Kiedy go ściągamy do Vegas, to niemal jego problemy są zakładane. Nie możemy nawet ściągnąć go na mniej niż 12 godzin, by włączyć go do Hall of Fame. Ten koleś ma demony, wiele demonów.

– Czy serio, ktoś jest zdziwiony? To nie powinno was szokować. To się praktycznie zrodziło w „O, znów jest w Las Vegas! Ciekawe co dziś odje*ie?” Masz nadzieję, że z gościem będzie wszystko dobrze, że wyszedł na prostą i nic mu nie grozi, ale on za każdym razem udowadnia, że nie potrafi znieść presji tego miasta.

34-letni Jon Jones ma długą listę problemów z prawem. Był zatrzymany za prowadzenie pojazdu po alkoholu, za potrącenie ciężarnej kobiety i ucieczkę z miejsca zdarzenia, za domniemane napastowanie jednej z kelner z klubów ze striptizem… Jak powiedział jeden z fanów podczas konferencji UFC: Welcome to the Show: Jon, jesteś inspiracją, ale jak w przypadku Kanye Westa – ciężko jest być twoim fanem

Sprawdź!  Gamrot zdradził, jak widzi swoją drogę do pasa UFC: "Fani zaraz powiedzą, że jestem pierdo***ęty i znowu jestem pyszałkowaty, ale..."

„Bones” zapowiadał niedawno, że wróci w drugim kwartale 2022 roku oraz, że wynegocjował z Daną Whitem sowitą podwyżkę. Pomógł w tym najbardziej nowy menedżer Jona, Richard Schaefer. Były promotor bokserski, który współpracował między innymi z Floydem Mayweatherem, czy Canelo Alvarezem także, goszcząc w podcaście The MMA Hour, zdradził nieco „kuchni” przygotowań Jonesa.

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *