UFC

BREAKING: Jon Jones ponownie aresztowany! Jednym z zarzutów przemoc domowa!

Mega gwiazda UFC, Jon Jones po raz kolejny aresztowany! Dziś rano został aresztowany w Las Vegas pod wieloma zarzutami.

Jak podał Marc Riamondi z ESPN, policja z Las Vegas aresztowała w piątek rano byłego mistrza UFC dywizji półciężkiej, Jona Jonesa, pod kilkoma zarzutami. Powodami są przemoc domowa i manipulowaniu przy pojeździe.

34-latek nie wystąpił w oktagonie największej organizacji MMA od lutego 2020 roku. Obecnie przygotowuje się do debiutu w wadze ciężkiej i choć sam zapowiadał powrót w drugim kwartale 2022 roku, to niewykluczone, że obsunie się to w czasie.

Nie jest to pierwsze aresztowanie Jonesa jako czynnego fightera. Najsłynniejsze miało miejsce w 2015 roku, gdy potrącił ciężarną kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia, które miało miejsce w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. Po przyznaniu o się do winy został skazany na nadzorowany okres próbny.

Kolejno w 2019 roku został oskarżony o pobicie. W jednym z klubów ze striptizem miał uderzyć, przydusić i pocałować jedną z kelnerek. Jon Jones otrzymał za to 90-dniowy wyrok w zawieszeniu.

Źródło: ESPN

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.