UFC

Dominick Reyes typuje wynik walki wieczoru UFC 267! „Ciężko wskazać zwycięzcę, ale stawiam na…”

Dominick Reys udzielił ostatnio wywiadu Combat Sports on Fanatic View, w którym wspominał swój bój z Janem Błachowiczem. Zawodnik podał także swój typ na wynik walki wieczoru UFC 267!

Porażka z Janem Błachowiczem

Dominick Reyes do czasu starcia z Jonem Jonesem pozostawał niepokonany z rekordem 12-0. W UFC pokonał takich zawodników, jak Volkan OezdemirJared Cannonier, czy były mistrz dywizji średniej, Chris Weidman. W pojedynku o tytuł mistrzowski dywizji półciężkiej „The Devastator” poległ przez niejednogłośną decyzję sędziów. Wielu jednak widziało wtedy wygraną Reyesa.

Na rewanż Amerykanin nie mógł liczyć. Jon Jones zawakował tytuł i zapowiedział przejście do królewskiej kategorii wagowej. O miano mistrza Dominick Reyes zmierzył się z rozpędzonym Polakiem, Janem Błachowiczem. „Cieszyński Książę” zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie na UFC 253.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira – Dominick Reyes typuje!

W wywiadzie udzielonym Combat Sports on Fanatic View Dominick Reyes poproszony został o podanie swojego typu na walkę wieczoru UFC 267. Amerykanin postawił na jednego ze swoich pogromców, Jana Błachowicza:

Sprawdź!  Jon Jones odzywa się po raz pierwszy od zatrzymania! "Ten koszmar stanie się najlepszym, co mnie w życiu spotkało."

To będzie dobra walka… Są praktycznie tacy sami. Myślę, że Glover ma troszkę lepszy grappling, a Jan ma lepszą stójkę. Ciężko wskazać zwycięzcę. Ale stawiam na Jana.

W tym samym wywiadzie „The Devastator” powiedział także, że znokautował Jiriego Prochazkę w ich majowej walce.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Jan Błachowicz ma się czego obawiać? Ankalaev pewny siebie przed UFC 282! "Mam swój plan, chcę wywalczyć pas UFC"

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Combat Sports on Fanatic View

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.