The War

The War powraca! Kolejna edycja brutalnych walk na gołe pięści już 5 maja!

W piątek 5 maja THE WAR po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku! Należąca do Denisa Załęckiego najbardziej hardkorowa polska organizacja sportów walki swoją piątą galę przeprowadzi w Małej Arenie Gliwice, gdzie zasiądą między innymi fani ekipy MŁODE GLIWICE, która świetnie pokazała się na poprzedniej edycji. Oprócz walk grupowych fani jak zwykle zobaczą indywidualny turniej z nagrodą 50 tysięcy złotych dla zwycięzcy.

Pojedynki The War zawsze dostarczają kibicom ogromnych emocji. Nie ma wątpliwości, że tak będzie również i tym razem. Założyciel federacji oraz popularny freak fighter tak zapowiedział nadchodzące wydarzenie:

Fani od początku pytali się nas, kiedy w końcu zrobimy galę na Śląsku. Podczas czwartej edycji świetnie pokazała się ekipa MŁODE GLIWICE i chcieliśmy ich w ten sposób nagrodzić. Wiemy, że ściągną na trybuny wielu ludzi i stoczą widowiskową walkę, a na tym najbardziej nam zależy.

-> Oglądaj The War 5 na żywo! <-

The War powraca!

W indywidualnym turnieju o nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego. Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru.

Sprawdź!  (VIDEO) Młody Gleba przed The War 2: "Jestem gotowy na każdego, który startuje. Biorę go i po prostu muszę zlikwidować"

Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji czy innych gal sportów walki:

  1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
  2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
  3. Dawid „DREDZIK” Gurtowski (185 cm / 84 kg)
  4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
  5. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
  6. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg)
  7. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)

Załęcki podkreśla, że gale The War to wielka szansa dla młodych zawodników, którzy chcą wejść do świata sportów walki. Nie wykluczone, że podczas piątej edycji narodzi się nowa gwiazda:

Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.