KSW

Janikowski o walce Wrzosek vs. Szpilka. Wskazał faworyta na KSW 94!

Damian Janikowski również zabrał głos w sprawie walki Wrzosek – Szpilka na XTB KSW 94. Kto w oczach byłego zapaśnika jest faworytem tego pojedynku?

Zarówno Arkadiusz Wrzosek, jak i Artur Szpilka pozostają niepokonani w zawodowym MMA. KSW już kilkukrotnie chciało doprowadzić do ich pojedynku, który w końcu ziści się podczas XTB KSW 94.

Transmisja z gali dostępna jest wyłącznie w Viaplay. Dzięki specjalnej akcji legalnego bukmachera Fortuna możecie uzyskać dostęp już za 10 zł!

Oglądaj DWIE gale KSW za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Mamed Khalidov do Łukasza Jurkowskiego po KSW 61: „Trzeba trenować, a nie pizze żreć i whisky pić”

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

KSW 94: Janikowski typuje walkę Wrzosek – Szpilka

Artur Mazur podczas wywiadu z Damianem Janikowskim poprosił też byłego zapaśnika o wytypowanie głośnego starcia w wadze ciężkiej na KSW 94:

Pytanie kto lepiej odrobi lekcje zapaśnicze? Oni są bardzo dobrymi stójkowiczami, ale z przewagą na Wrzoska, dlatego że umie wykorzystać kopnięcia, Artur nie jest niestety tak obeznany z kopnięciami. Nawet jeśli nauczył się bronić niskie kopnięcia, zasłaniać żebra, nigdy nie przeżył tego wszystkiego, co Arek Wrzosek, który wie gdzie kopnąć, gdzie zmylić i ponowić kopnięcie.

Tutaj może być ze strony Artura Szpilki większa presja i skracanie dystansu, żeby Arek nie miał z czego kopnąć, a potem próbować już zapaśniczo obalać i kto odrobi lekcje zapaśnicze, grapplerskie, ten zwycięży ten pojedynek – powiedział brązowy medalista igrzysk olimpijskich.

Sprawdź!  Były trener Pudzianowskiego typuje walkę z Mamedem! Złotkowski wskazał faworyta: "Fachowcy znają się najmniej"

Ostatecznie wskazując wygranego Janikowski nie potrafił wskazać zdecydowanego „pewniaka”. Jego zdaniem zadecydują detale:

Stawiałbym 60 do 40 na Arka Wrzoska.

Zobacz wywiady przed XTB KSW 94:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.