KSW

Szpilka szczerze o środowisku chuligańskim. Gorzkie słowa zawodnika KSW

Arturowi Szpilce tematy chuligańsko-kibicowskie nie są obce. Były pięściarz sam w przeszłości do niego należał. Teraz, z perspektywy czasu, podzielił się wyciągniętymi wnioskami.

Już w tę sobotę, 11 maja, „Szpila” powróci do okrągłej klatki. Były pretendent do pasa wagi ciężkiej WBC podczas KSW 94 zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. To kapitalnie zapowiadające się starcie możesz zobaczyć już za jedyne 10 zł!

Oglądaj KSW 94 za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Sprawdź!  Oumar Sy rozbija Tomasika w pierwszej rundzie! Świetny debiut Francuza w KSW

Szpilka szczerze o zasadach kibicowskich

Artur Szpilka w przeszłości był chuliganem Wisły Kraków i ma też na swoim koncie wiele bójek z innymi ekipami, o czym niejednokrotnie wspominał. Były pięściarz nie ukrywał też, że narobiło mu to sporo problemów.

W rozmowie z Arturem Mazurem „Szpila” został zapytany czego go nauczyło tamto życie? Szpilka wysnuł przykre wnioski:

Może to będzie przykre dla innych chuliganów, ale mam to w nosie. Uważam, że wszystko jest do czasu. Nie mówię wszyscy-wszyscy, ale przychodzi większa draka i nagle wszystko pęka. W to, co wierzyłem, „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, bardzo szybko pokazało, że tak się nie dzieje.

To się dzieje wyłącznie wtedy, kiedy wszystko jest dobrze, ktoś ma jakieś korzyści, później jak nie dzieje się po ich myśli, to jest zupełnie inaczej. Nie chcę mówić na cały świat kibicowski, w grupie zawsze znajdzie się ktoś, kto nie nadaje na tych samych falach. Po czasie to się okazało.

Szpilka przyznał, że środowisko chuligańskie jest bardzo zróżnicowane, ale wśród kibiców można znaleźć wiele osób, które mają potencjał na rozwój sportowy. Jest to zdecydowanie znacznie lepsza droga, niż ta, która może zakończyć się bardzo tragicznie.

Sprawdź!  Gdzie i jak oglądać KSW 69? Transmisja na żywo online. KSW 69 karta walk. Kiedy i gdzie KSW 69?

– W tych młodych chuliganach jest potencjał na zawodników, bo oni się nie boją. Spotkałem też wśród chuliganów największe ci.ty, które biły jednego w dziesięciu, a jeden na jednego to obsrańce.

Chciałbym, żeby był nabór takich chłopaków i niech on się biją o marzenia, a nie ideały, których już po prostu dzisiaj nie ma.

Zobacz wywiady przed XTB KSW 94:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.