FAME MMA

Milanović zgasił Oświecińskiego! Mocne spięcie przed programem FAME

Do nietypowego spięcia doszło ostatnio w internetowych komentarzach. W social mediach spięli się ze sobą bramkarz Fame MMA, Nikola Milanović oraz nowy zawodnik tej organizacji – Tomasz Oświeciński.

„Strachu” ma za sobą 2 pojedynki w KSW, gdzie pokonał „Popka” i przegrał z Erko Junem. Po sześciu latach przerwy aktor ponownie zawita do klatki i zadebiutuje podczas FAME 21. Jego angaż nie zebrał jednak najlepszych opinii.

O Oświecińskim w mocnych słowach wypowiedział się ostatnio szef GROMDY, a w Internecie nie brakuje komentarzy krytykujących postać aktora. Wszystko ma związek z przeszłością Tomasza. Odsiedział on dwa lata w więzieniu, a obecnie pokazuje się w roli przykładnego obywatela i, w porównaniu do wielu, jest dumny z podania nazwisk swoich kolegów służbom.

Bramkarz FAME miażdży Oświecińskiego

Na jednym z branżowych portali w sekcji komentarzy odezwał się Nikola Milanović. Bramkarz Fame MMA również ma nie po drodze z Tomaszem Oświecińskim:

– Zapomniał, że jest cw…lem. Miałem spinkę z tym cw….lem – napisał w komentarzu.

Na odpowiedź aktora nie musiał długo czekać:

Sprawdź!  Brutalna reakcja na oświadczenie FAME. Padły mocne słowa: "Banda śliskich drapieżników!"

Ty to możesz mieć spinkę, ale w kieszeni albo na mankiecie jedynie. Uwaga!! Chłop podszedł do mnie przed konferencją i mówi: „Tylko nie podawaj mi ręki”, a ja na to: “A kim Ty jesteś, żebym ci podawał rękę?”

Ja jestem sobą, to ci powiedziałem… – zripostował Milanović.

Głos zabrał też jeden z braci Pudzianowskich, Krystian. Były rywal Piotra Szeligi mocno ironicznie skomentował postawę „Stracha”:

Pruje się do każdego, a sam jest święty, no proszę. Aniołek.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.