KSW

Duże zainteresowanie galą KSW 65. Dyrektor sportowy mówi o sukcesie: „Walka Mameda z Soldiciem miała najwyższą oglądalność w historii serwisu w Polsce”

Dyrektor sportowy KSW zabrał głos po ostatniej gali, która tym razem nie była sprzedawana w systemie PPV, tylko transmitowana na nowej platformie streamingowej.

Po 15-latach współpracy KSW rozstało się z Polsatem i zdecydowała się przejść do serwisu Viaplay. Tym razem wystarczyło wykupić miesięczną subskrypcję, która zapewniała dostęp także od innych wydarzeń sportowych, w tym m.in. lig piłkarskich czy NHL.

Duża część kibiców nie była jednak przekonana co do platformy Viaplay ze względu na jej jakość. Wielokrotnie można było usłyszeć o problemach ze streamowanym meczami. Również i tym razem fani w social mediach skarżyli się na to, że gala była wyświetlana w niskiej rozdzielczości, czy też strona się zacinała w trakcie walk.

Mimo problemów z transmisją gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem za sprawą walki Mamemda Khalidova z Roberto Soldiciem. Dwie gwiazdy zmierzyły się w najdroższym pojedynku w historii organizacji KSW.

15-lat młodszy Soldić już w drugiej odsłonie brutalnie rozprawił się z legendą polskiego MMA. Posłał Mameda na deski potężnym lewym. Kiedy ten padł na matę, Chorwat dobił go dwoma brutalnymi młotkami, które na szczęście nie doszły do celu. Gdyby trafił w głowę Khalidova, fighter mógłby mieć poważne problemy ze zdrowiem.

Sprawdź!  Rozdano bonusy po KSW 62 [WIDEO]

W wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski zdradził, że przedstawiciele Viaplay nie spodziewali się tak dobrej sprzedaży subskrypcji – Są bardzo zadowoleni. Oglądalność i liczby wykupionych nowych subskrypcji przekroczyła ich założenia.

Również zadowoleni są szefowie KSW, czyli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski My też jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży KSWTV poza terytorium obejmującym Viaplay, więc od tej strony myślę, że można odtrąbić sukces. Na Viaplay walka Mameda z Soldiciem miała najwyższą oglądalność w historii serwisu w Polsce, więc jest rekord.

Źródło: Sportowe Fakty

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.