UFC

Jorge Masvidal wyzywa do walki! „Podpiszcie umowy, małe ci*y.”

Jorge Masvidal postanowił nie czekać dłużej i zaczął wyzywać potencjalnych rywali. Co więcej, ci podobno otrzymali już kontrakty, z tym że… nikt nie złożył podpisów.

Wciąż czekamy na powrót do oktagonu Jorge Masvidala. Popularny „Gamebred” miał wystąpić na UFC 269, jednak wyeliminowała go kontuzja. Leon Edwards rzekomo nie zgodził się na zastępczego przeciwnika, ani na przełożenie daty walki. Anglik stwierdził, że dla Amerykanina zrobił chwilowy wyjątek, ale jego celem obecnie jest pojedynek o pas mistrzowski dywizji półśredniej.

Masvidal wybrał się na narty w góry, skąd zamieścił poniższe wideo na Instagramie. Fighter zdradził w nim między innymi to, że nie jest już kontuzjowany, a małe dziwki, jak nazwya swoich potencjalnych rywali nie chcą podpisać kontraktu.

Wykreślono mnie z listy kontuzjowanych, a te małe dziwki nie chcą niczego podpisać. Umowy zostały im wręczone. Mają to przed swoimi jebanymi mordami, wiedzą, że mogę walczyć. Chcę skasować kilka wypłat, ale póki nie mogę pojechać po tych dziwkach, to pojeżdżę w tych górach.

„Gamebred” niespecjalnie gryzie się w język, toteż fighter nie bał się zwrócić się do kilku osób personalnie. Jedną z nich jest między innymi Leon Edwards, ale nie zabrakło też miejsca dla Jake’a Paula, któremu Masvidal niedawno rzucił propozycję finansową na walkę:

Sprawdź!  (VIDEO) Okniński o Błachowiczu: "Zdobyć i obronić pas to jest trudne. Szacunek za to, ale spier**lił. Oddał to, co miał"

Moje imię wymsknęło się wam wszystkim, małe cipy, więc podpiszcie umowy. Od tej małej aktoreczki pracującej w Disney Channel [Jake Paul], zapomniałem jak się nazywa, walczył niedawno. Przez tę sprzedającą-tanią-łychę dziwkę [Conor McGregor], do tego delikatnego skurwiela, który zawsze kończy ze złamaną twarzą [Colby Covington] – wszyscy możecie mnie dostać. Jeszcze ktoś jest w tym zestawieniu, ta chodząca, gadająca kupa gówna [Leon Edwards], ty też, gościu. Dawajcie, niech jeden z was złoży podpis na kropkowanej linii. Dawajcie. I tak, upokorzę was przez usypiający, kurwa, nokaut.

Bardzo prawdopodobne, że najbliższym rywalem Jorge Masvidala będzie Colby Covington. Spekuluje się, że zawodnicy spotkają się najpierw jako trenerzy w najnowszym sezonie The Ultimate Fightera.

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.