Boks

Jak wygląda aktualna forma Artura Szpilki? Media trening przed pojedynkiem z Łukaszem Różańskim [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką a Łukaszem Różańskim. Walka będzie main eventem niedzielnej gali Knockout Boxing Night 15.

30 maja w Rzeszowie pięściarze staną do walki o pas WBC International w kategorii bridger. Szpila powróci do ringu po ponad rocznej przerwie. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji w marcu 2020 roku, kiedy to wygrał pojedynek z Serhijem Radczenko po kontrowersyjnej decyzji sędziów. Łącznie w całej karierze Artur wygrał 24 z 28 walk.

Mimo większego doświadczenia jest w tym pojedynku underdogiem. Szpilka jest jednak mocno skupiony na pojedynku, postanowił nawet odciąć się od social mediów na tydzień przed wejściem do ringu. Zaskoczył nawet na konferencji prasowej, z której wyszedł, nie udzielając żadnego wywiadu.

– Nie rozumiem zachowania Artura na dzisiejszej konferencji prasowej. Mam nadzieję, że jest naprawdę światowej klasy, mega doświadczonym zawodnikiem, że to nie kwestia utraty opanowani – skomentował całą sytuację promotor Andrzej Wasilewski – Szpila mega negatywnie zaskoczył. Czyżby jakaś panika? – dodał.

Szpilka przyznał jedynie, że jest odpowiednio przygotowany do tego starcia, a pierwszego wywiadu udzieli zaraz po zakończonym starciu. Wcześniej wyjaśnił, że wyciągnął wnioski i przed walką nie zamierza wdawać się w trash talk, ani nie będzie niczego zapowiadał, wszystko rozstrzygnie się w ringu.

Sprawdź!  Mateusz Masternak po świetnej walce pokonuje na punkty Adama Balskiego na KBN 15 [WIDEO]

Jak aktualnie wygląda forma Artura Szpilki? Popis umiejętności dał na wczorajszym media treningu, na którym także miało miejsce kolejne spotkanie twarzą w twarz z rywalem.

Pojawiło się wiele głosów, że Szpilka nie wytrzyma ciśnienia, a kibice i bukmacherzy nie dają zawodnikowi żadnych szans.

Czy słusznie? Przecież to Artur Szpilka jest o wiele bardziej doświadczonym pięściarzem, który toczył boje z najlepszymi na świecie.

Na wygranej „Szpili” można zatem nieźle zarobić.

Kursy na walkę:

  • Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
  • Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—> Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—

Źródło: ringpolska.pl

Sprawdź!  Różański pewny siebie przed pojedynkiem ze Szpilką: "Wynik jest chyba oczywisty…"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *