KSW

„Różal” o debiucie Szpilki w KSW: „Pierwszą walkę wygrał Radczenko. Teraz Szpilka będzie chciał sprowadzić do parteru”

Już jutro w Toruniu odbędzie się gala KSW 71. Podczas wydarzenia dojdzie do ciekawych debiutów oraz głośnego powrotu do klatki.

Artur Szpilka po raz pierwszy zawalczy w formule MMA i ponownie zmierzy się z Siergiejem Radczenko. Po raz pierwszy walczył z nim w boksie w 2020 roku. Niestety pojedynek zakończył się kontrowersyjnym werdyktem i wielu uważa, że w górę powinna powędrować ręka Ukraińca, a nie „Szpili”.

Do klatki powróci natomiast Marcin Różalski, którego w KSW ostatni raz oglądaliśmy w 2017 roku. W kilkanaście sekund znokautował wtedy Fernando Rodriguesa Jr’a i został mistrzem kategorii ciężkiej. Niedługo później zwakował pas i na jego powrót musieliśmy czekać aż 5 lat.

Marcin Różalski o debiucie Artura Szpilki

Podczas czwartkowej rozmowy z dziennikarzami Marcin Różalski został zapytany o debiut Artura Szpilki. Przyznał, że według niego pierwszą walkę bokserską zwyciężył Ukrainiec, a podczas sobotniego starcia to Polak jako pierwszy będzie chciał sprowadzić rywala do parteru.

– Pierwszą walkę wygrał Siergiej. Teraz uważam, że któryś pierwszy będzie chciał sprowadzić. Ja uważam, że pierwszy będzie chciał sprowadzić Artur. Dlaczego? Bo tak, bo Artur ćwiczy w WCA, na pewno większy nacisk kładzie na MMA, na obalenia i tak dalej. Ja uważam, że Artur Szpilka. Samo to, że mówił, że go boksowanie nudzi i z nudów będzie chciał sprowadzić.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Bez szans na rewanż Pudzianowski vs Kołecki. Dyrektor KSW ostro o słowach trenera Oknińskiego! : "Niech jego pomysły lepiej zostaną na Facebooku i..."

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.