Boks

(VIDEO) Gorąca na face to face przed pojedynkiem Artur Szpilka vs Łukasz Różański!

To już jutro! W niedzielę wieczorem odbędzie się walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim! W piątek zawodnicy spotkali się na treningu medialnym i finalnie doszło do niezapowiedzianego face-to-face. Jak opisują media branżowe było to najdłuższe spotkanie twarzą w twarz w historii polskiego boksu.

Różański po zakończonym spotkaniu ze Szpilką w rozmowie z ringpolska.pl powiedział – „Miało nie być face-to-face ale było… ja jestem zdenerwowany tym co nagrał i drażni mnie. Może po mnie tego nie widać, ale zobaczycie. We mnie też są złe emocje. Artur chyba się spocił mocno.”

Fani nie mogą się doczekać tego pojedynku. Pojawiają się komentarze, że rzeszowianin zakończy karierę Artura Szpilki tak samo, jak zrobił to z Izu Ugonohem. Według kibiców i ekspertów to właśnie Różański jest faworytem tej walki.

Czy słusznie? Przecież to Artur Szpilka jest o wiele bardziej doświadczonym pięściarzem, który toczył boje z najlepszymi na świecie.

Na wygranej „Szpili” można zatem nieźle zarobić.

Kursy na walkę:

  • Zwycięstwo Artura Szpilki – 2.52
  • Zwycięstwo Łukasza Różańskiego – 1.45
Sprawdź!  (VIDEO) Taniec w ringu i zabawa z rywalem! Mayweather zarobił miliony dolarów za kolejną walkę pokazową

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

—> Obstaw galę KBN 15 bez ryzyka do 200 zł <—


Źródło: bokser.org

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.