KSW

Szpilka zabrał głos po ogłoszeniu walki Adamek vs Khalidov: „KSW poza zasięgiem konkurencji”

Artur Szpilka zabrał głos po ogłoszeniu main eventu gali XTB KSW: Epic, czyli starcia pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Mamedem Khalidovem.

KSW rozpoczyna nowy projekt, którym będą serie dodatkowych gal. Zobaczymy na nich nie tylko pojedynki w MMA, ale przede wszystkim mieszanie formuł. Czekają na nas konfrontacje zawodników wywodzących się z różnych dyscyplin, którzy będą mierzyć się w grapplingu, Muay Thai czy K-1 w małych rękawicach.

Na ten moment potwierdzone zostało jedno starcie pomiędzy polskimi legendami. Były mistrz świata zmierzy się z byłym mistrzem KSW w starciu bokserskim zakontraktowanym na 6-rund.

Głos po ogłoszeniu walki zabrał Artur Szpilka, który w rozmowie z kanałem To Jest Boks przyznał, że kibicuje Mamedowi. Nie ma również wątpliwości, iż KSW po raz kolejny wyprzedziło swoją konkurencję, organizując pojedynek legend:

– Szykuje się naprawdę fajna gala. Miałem walczyć, ale coś tam nie wyszło. My już wiedzieliśmy o tym z 1,5 miesiąca. Z punktu widzenia emocji, marketingu jak zawsze KSW poza zasięgiem konkurencji. Nie mówię tu o boksie, tylko o konkurencję jakąkolwiek. Zestawiają takie nazwiska, które człowiek chce obejrzeć. Mam swojego faworyta, nie jest to faworyt stuprocentowy, ale bym się nie zdziwił, jakby wszystko mogło się wydarzyć.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.