High League

High League 6: Denis Załęcki komentuje walkę z Pawłem Tyburskim! „Mam coś do udowodnienia. To będzie nasz dzień”

High League ogłosiło kolejny pojedynek Denisa Załęckiego, który powróci do klatki 18 marca i zadebiutuje w nowej formule.

„Bad Boy” we freak fightach stoczył dwie walki. W debiucie zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem i po pełnym dystansie przegrał przez decyzję sędziów. Następnie zawalczył z Arturem Szpilką. Niestety w starciu z byłym pięściarzem doznał kontuzji w kilkadziesiąt sekund.

Denis po ogłoszeniu walki

Krótko po walce ze Szpilką freak fighter popadł w mocny konflikt z Danielem Omielańczukiem. Zapewne do ich pojedynku dojdzie za kilka miesięcy, gdyż wcześniej Denis musi w pełni wrócić do zdrowia. Ze względu na ostatnią kontuzję tym razem stoczy pojedynek bokserski, ale w małych rękawicach!

„Bad Boy” zmierzy się z mocno bijącym Pawłem Tyburskim, który we freak fightach pokonał Arkadiusza Tańculę, Łukasza Lupę, Adama Soroko i Alberto. Wszystkich skończył przed czasem najpóźniej w drugiej odsłonie. Przegrał jedynie z „Arabem”, który świetnie wykorzystał swoje umiejętności parterowe.

Starcie na High League 6 najprawdopodobniej zakończy się nokautem, gdyż obaj zawodnicy zawsze dążą do skończenia przed czasem. Fighterzy po ogłoszeniu starcia zabrali głos i za pośrednictwem social mediów skomentowali pojedynek.

Sprawdź!  (VIDEO) "Hunter" wyjaśnia sytuację z Murańskim! "Chciałem, żeby ludzie się dowiedzieli, jaką jest ku**ą!"

Na swoim Instagramie Tyburski napisał:

– Surprise surprise motherfucker the princess is back.

Natomiast liczący na pierwsze zwycięstwo we freak fightach Denis zapowiedział:

– Mam coś do udowodnienia… 18 Marca! To będzie nasz dzień!

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Sprawdź!  Mateusz Murański typuje walkę Załęcki vs Szpilka! Wskazał faworyta: "Myślę, że wygra..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.