High League

High League 6. Lexy Chaplin z kolejną wygraną! Zwycięża w drugiej rundzie!

Właśnie zakończyło się jedyne tego wieczoru starcie kobiet. Lexy Chaplin podczas gali High League 6 zmierzył się z Pauliną Hornik.

Bardziej doświadczona Lexy była jedną z największych faworytek na całej karcie walk. Freak fighterka po przegranym debiucie z „Natsu” zmierzyła się z Agatą Fąk i odniosła pierwsze zwycięstwo. Następnie przyszedł czas na rewanż i tym razem odegrała się Natalii Karczmarczyk za porażkę.

Hornik natomiast weszła do klatki, mając na swoim koncie tylko jedną walkę. W debiucie na Prime Show MMA 3 stoczy pojedynek z Martyną Zbirańską. Starcie zakończyło się już w pierwszej odsłonie, a rywalka nie postawiła zbyt trudnych warunków i szybko została rozbita przez Hornik.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

RELACJA

RUNDA 1

Hornik atakuje prostymi i rusza w klincz. Zerwanie, Lexy atakuje dobrymi kombinacjami na głowę oponentki. Znów atakuje Paulina nogi Chaplin, wciąż nie widzimy sprowadzenia. Usłyszała Adama Soldaeva Lexy i zaatakował prostymi, dołożyła też kopnięcia na żebra. Kolejne mocne prawe, Hornik stara się złapać klamrę, ale ciężko już dyszy. Spycha Paulinę na siatkę Chaplin i obija ją do końca rundy.

Sprawdź!  Marcin Najman i Daro Lew na celowniku Dawida Załęckiego! "To są freaki, to nie jest KSW. Tutaj może…"

RUNDA 2

Hornik natychmiast wywiera presję, Lexy kapitalnie kontruje mocnymi uderzeniami! Prawe Chaplin sięgają głowy Pauliny, która zostaje odwrócona w klinczu na siatce. Mamy przetoczenie i z góry wylądowała Lexy Chaplin! Łapie dosiad i obija rywalkę! Sędzia upomina Hornik, która jednak się nie broni arbiter kończy walkę!

Wynik walki: Lexy Chaplin wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.