High League

Ojciec Denisa przed walką z Alanem: „Syn namawiał mnie weź idź go napie**ol, żebym ja nie musiał”

Już 4 czerwca w Ergo Arenie odbędzie się trzecie edycja freakowej gali High League, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków.

Jednym z najmniej spodziewanych zestawień na karcie walk jest starcie Alana Kwiecińskiego z ojcem Denisa Załęckiego. Do takiego pojedynku zapewne nigdy by nie doszło, gdyby nie awantura, jaką zobaczyliśmy na pierwszej konferencji przed galą.

Alan najpierw wdał się w wymianę zdań z Denisem, z którym przegrał na High League 2, a następnie, gdy wrócił na trybuny, w jego kierunku ruszył ojciec „Bad Boya”. Doszło do szarpaniny, a cała sprawa zostanie wyjaśniona już za 2 tygodnie.

Ojciec Denisa przed debiutem na High League

O nadchodzącym pojedynku na High League 3 Dawid Załęcki rozmawiał z portalem fansportu.pl. Przyznał, że Denis musiał namawiać go przez kilka dni i na ten moment nie zamierza wchodzić na dłużej w świat freak fightów. Pojedynek z Alanem będzie jednorazowym wyjątkiem.

Odniósł się także do awantury na konferencji i wyjaśnił, dlaczego ruszył w stronę Kwiecińskiego, kiedy ten po kłótni z Denisem wrócił na widownię.

Sprawdź!  Najman znalazł kolejnego rywala? Załęcki zgłasza gotowość! "Jak wygra z Jóźwiakiem, to..." [VIDEO]

– Synuś mnie z 2-3 dni męczył, męczył i bałem się, że mnie zamęczy i postanowiłem się zgodzić. Denis użył takiego tekstu: „Ojciec weź, idź w końcu go napi***dol, żebym ja nie musiał z nim walczyć, bo ja chcę walczyć z normalnymi ludźmi, normalnymi zawodnikami”.

– Oglądałem Denisa i nagle przychodzi Alan i nie wiem, próbuje odebrać Denisowi energii czy humoru. I robi to, robi, Denis się zdenerwował, w końcu nie wytrzymałem, ile można słuchać, jak ktoś wyzywa, czy jedzie. W końcu Denis to mój syn, myślę, że każdy ojciec zachowałby się podobnie.

Kursy bukmacherskie na galę High League 3

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  OGROMNE zaskoczenia! Znamy pełen skład Grand Prix High League!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński

Początkowo faworytem bukmacherów był Alan, który ma już spore doświadczenie, jeśli chodzi o walki na galach freakowych. Już kolejnego dnia Kwieciński był underdogiem. Kursy mocno się zmieniły, a Załęcki jest coraz większym faworytem.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.