High League

Jednak będą dymy? Denis Załęcki jest zły na Artura Szpilkę! „Niby są kolegami, ale Artur…”

Trener Mirosław Okniński udzielił pierwszego wywiadu w sprawie hitowej walki. Zdradził kilka szczegółów dotyczących starcia Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką.

Podczas wrześniowej gali High League 4 „Szpila”, który jest zawodnikiem KSW, zadebiutuje na scenie freak fightowej. Stanie przed dużym wyzwaniem, gdyż zmierzy się z mocno bijącym „Bad Boyem”, a pojedynek odbędzie się na zasadach MMA i zawodnicy stoczą 3 rundy po 4 minuty.

Denis Załęcki zły na Artura Szpilkę!

Początkowo kibice narzekali na to, że nie zobaczymy żadnych dymów, gdyż zawodnicy się znają i lubią. Dodatkowe emocje poza klatką zapewniać będzie jednak Mirosław Okniński, trener Denisa. Na swoich social mediach w ostatnich dniach zaczepiał Szpilkę i wyśmiewał jego porażki w boksie.

Jak się teraz okazało, być może dojdzie do pewnej konfrontacji pomiędzy zawodnikami. Trener w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco zdradził, że Denis jest zły na Szpilkę. Były pięściarz wszedł bowiem w świat freak fightów, jednak chciał walczyć na zasadach sportowych, czyli 3 rundy po 5 minut. Ostatecznie zawodnicy poszli na kompromis.

– Denis jest zły na Artura za to, że miała być walka 3×3, jest 3×4, bo Artur chciał 3×5. Chciał przedłużyć czas walki. Wiedział, że ma szansę, bo Denis jest dynamiczny. Niby są kolegami, ale Artur chce przeciągnąć. W federacji freakowej walki są 3×3, więc Artur zmienia przepisy pod siebie.

Denis jest dynamiczny, jemu pasuje walka krótka, agresywna. Szpilka ustawia sobie walkę, jemu pasuje dłuższa. Akurat np. na to Denis był zły. (…) To jest MMA, tutaj wszystko się może wydarzyć. Wiadomo, jeden cios, leży Szpilka, jeden cios, leży Denis. Wygra lepszy, czyli Denis Załęcki.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  "Maximus" wspiera GROMDE w konflikcie z Denisem Załęckim i "Don Diego": "Nagle chcą żeby ich na tronie nosić i walizkami pieniędzy płacić"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.