High League

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO.

Gdzie oglądać High League on-line? Jak wykupić PPV?

W piątek o godzinie 18:00 odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed hitową galą High League 5 PPV. Przed tym fani przed ekranami i na żywo w arenie zobaczyli również próbkę umiejętności bohaterów show podczas media treningu.

Gdzie i kiedy High League 5 PPV? Jedna z największych polskich organizacji freak fight już w tę sobotę 10 grudnia przejmie łódzką Atlas Arenę. W walce wieczoru spotkają się Alberto i Paweł „Tybori” Tyburski, a wcześniej dojdzie do ekscytującego pojedynku „Don Diego” vs. Damian Janikowski.

Gdzie oglądać transmisję High League 5? Cena PPV. Ile kosztuje? Karta walk High League 5 PPV

Sprawdź!  "Ferrari" odpowiada na mocny komentarz Artura Szpilki! "Nie wyobrażam sobie sytuacji, że obrażam jego rodzinę, a on..."

Transmisja na żywo rozpocznie się o 20:00 w sobotę 10 grudnia i dostępna będzie wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW. Federacja przygotowała różne warianty których cena rozpoczyna się już od 34,99 zł. Do wszystkiego potrzebna jest rejestracja, która zajmuje mniej niż minutę!

HIGH League5 4 PPV w opcji BASIC kosztuje już od 34,99 zł. Dzięki niej otrzymacie dostęp do transmisji na żywo HIGH League 5 w jakości 720p. Do tego niesamowite emocje możecie powtórzyć, bo dostajecie 24-godzinny dostęp do nagrania!

Dla największych fanów przygotowany jest wariant PPV HIGH League 5 w wariancie PREMIUM. Już od 39,99 zł stream live dostępny jest w jakości HD 1080p! Do tego zobaczyć możecie też transmisję z Hejt Roomu. Nagranie z wydarzenia dostępne będzie przez cały tydzień!

-> Wykup dostęp na High League 5!

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis komentuje zbiórkę Bomby na wypiskę! "Jak ktoś nie wie, niech się nie wypowiada"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Karta walk HIGH League 5 i wyniki ważenia

  • Alberto Simao (87,8 kg) vs. Paweł „Tybori” Tyburski (88,5 kg)
  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk (56 kg) vs. Agata „Fagata” Fąk (57 kg)
  • Mateusz „Muran” Murański (95 kg) vs. Paweł „Scarface” Bomba (89,4 kg)
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn (90 kg) vs. Damian Janikowski (89,8 kg)
  • Maja Staśko (63 kg) vs. Maria „Masza” Graczykowska (65,4 kg)
  • Jakub „Holak” Krawczyk (82 kg) vs. Maciej „Zony” Zoniuk (82,8 kg)
  • Dawid „Diables” Porwisiak (91 kg) vs. Paweł „Leh” Lehmann (84 kg)
  • Dawid „Crazy” Załęcki (98 kg) vs. Vaso Bakovević (88,4 kg)
  • Przemysław „Sequento” Skulski (82,8 kg) vs. Andrzej „Andrew” Gazda (83 kg)
  • Kamil „Hassi” Hassan (73,4 kg) vs. Wojciech „Rekordzista” Sobierajski (78,8 kg)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.