UFC

KAPITALNY bonus na walkę Jana Błachowicza! Zgarnij aż 200 zł!

Już w najbliższy weekend na UFC 282 Jan Błachowicz spotka się w oktagonie z Magomedem Ankalaevem. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półciężkiej, a całość można obejrzeć na żywo w serwisie eFortuna.pl. Bukmacher przygotował też wyjątkowy bonus!

Jan Błachowicz staje przed kolejną szansą na zostanie mistrzem UFC! Polak zasiadł już na tronie dywizji półciężkiej w 2020 roku, gdy skończył faworyzowanego Dominicka Reyesa. Co ciekawe, podobnie jest i w przypadku walki, która będzie miała miejsce na UFC 282.

Magomed Ankalaev jest w oczach ekspertów „pewniakiem” do pokonania „Cieszyńskiego Księcia”. Wszyscy jednak wierzą, że Janek po raz kolejny pokaże „Legendarną Polską Siłę” i zagra wszystkim na nosie! Też tak czujesz? Skorzystaj z kapitalnego bonusu od bukmachera eFortuna.pl! Za postawienie na zwycięstwo Błachowicza, oprócz wygranego kuponu, możesz zgarnąć dodatkowo aż 200 zł!

Poniżej szczegóły akcji:

1. W dniach 07-11.12.2022 do momentu rozpoczęcia walki Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot przygotowany fizycznie i mentalnie do walki wieczoru! "To taki test: jeśli z nim wygrasz - to masz papiery na mistrza."

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Jana Błachowicza z oferty przedmeczowej (prematch – zakład nr. 22360) za co najmniej 4 zł brutto (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę).

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł.

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Poniżej kursy bukmacherskie na walkę wieczoru gali UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.