High League

High League 4 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

Wielka gala High League 4 już jutro, tj. 17 września o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście „Natsu” vs. Lexy Chaplin, Szpilka vs. Załęcki i „Ferrari” vs. Bomba! High League 4 – wyniki ważenia NA ŻYWO.

Gdzie oglądać High League on-line? Jak wykupić PPV?

W piątek o godzinie 18:00 odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed hitową galą High League 4. Przed tym fani przed ekranami i na arenie na żywo zobaczyli również próbkę umiejętności bohaterów show podczas media treningu. nowy akapit

Gdzie i kiedy High League 4 PPV? Jedna z największych polskich organizacji freak fight już w tę sobotę 17 września przejmie Arenę Gliwice. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą „Natsu” oraz Lexy Chaplin. Wielkie emocje czekają na kibiców również w co-main evencie wydarzenia.

High League 4 to niepowtarzalna szansa, by zobaczyć pojedynek Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką. Obaj stoczyli po jednym pojedynku w formule MMA i mocno przygotowywali się do tego wieczoru. Toruński „Bad Boy” przegrał w debiucie na ostatniej gali z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. „Szpila” poradził sobie dużo lepiej i pokonał Siergieja Radczenkę.

Sprawdź!  Don Kasjo jednak nie jest zainteresowany walką!? "Koło ch**a mi lata ten Denis. Nie będę dążyć do walki"

-> WYKUP HIGH LEAGUE 4 PPV!

Gdzie oglądać High League 4? transmisja na żywo gali odbędzie się wyłącznie w systemie pay-per-view. Federacja przygotowała różne warianty których cena rozpoczyna się już od 34,99 zł. Do wszystkiego potrzebna jest rejestracja, która zajmuje mniej niż minutę!

HIGH League 4 PPV w opcji BASIC kosztuje już od 34,99 zł. Dzięki niej otrzymacie dostęp do transmisji na żywo HIGH League 4 w jakości 720p. Do tego niesamowite emocje możecie powtórzyć, bo dostajecie 24-godzinny dostęp do nagrania!

Dla największych fanów przygotowany jest wariant pay-per-view HIGH League 4 w wariancie PREMIUM. Już od 349,99 zł stream live dostępny jest w jakości HD 1080p! Do tego zobaczyć możecie też transmisję z Hejt Roomu. Nagranie z wydarzenia dostępne będzie przez cały tydzień!

High League 4. Gdzie oglądać? Cena, ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk High League 4 PPV. Kiedy i gdzie gala?

Kursy i typy bukmacherskie High League 4 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  High League 4 - Karta walk. Kto walczy na High League 4 PPV? Kiedy i o której gala? Transmisja na żywo, stream LIVE.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Karta walk HIGH League 4 i wyniki ważenia

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk (54,8 kg) vs. Lexy Chaplin (56 kg)
  • Artur „Szpila” Szpilka (109 kg) vs. Denis „Bad Boy” Załęcki (106,4 kg)
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (40,8 kg) vs. Salim Chiboub (43 kg)
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik (81,4 kg) vs. Paweł „Scarface” Bomba (81,8 kg)
  • Maja Staśko (63,4 kg) vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka (57 kg)
  • Jakub Nowaczkiewicz (69,6 kg) vs. Cezary „Czaro” Nykiel (69,4 kg)
  • Jose „Josef Bratan” Simao (74,4 kg) vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk (84,4 kg)
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak (81,6 kg) vs. Jakub „Kubx” Świtała (74 kg)
  • Konrad Karwat (110,6 kg) vs. Radosław Słodkiewicz (105,2 kg)
Sprawdź!  Artur Szpilka docenia Denisa Załęckiego! "Jest wzorowym przykładem. Ma to, czego ja już nie mam..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.