High League

Denis przed walką ze Szpilką: „Boi się, wie że go rozpie**olę! Będę chciał mu głowę urwać”

Przed galą High League 4 już tylko ostatnie formalności, czyli media trening oraz oficjalnego ważenie, podczas którego dowiemy się, czy Denis Załęcki i Artur Szpilka zawalczą na brutalnych zasadach.

Początkowo zawodnicy mieli bić się w formule MMA, jednak w trakcie konferencji doszło do mocnej dyskusji i poruszony został temat zmiany zasad. Obaj zawodnicy zgodzili się m.in. na stompy, soccer kicki czy kolana na głowę w parterze. „Malik Montana” oświadczył, że sprawa rozstrzygnie się podczas ważenia.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Szpilka boi się Denisa?

Denis, który był wyraźnie zdenerwowany na Szpilkę, przyznał że jeśli federacja dołoży dodatkowe pieniądze i zgodzi się na takie warunki, to nie będzie miał problemu z tym, żeby wejść pierwszy do klatki. Wcześniej jednak wdał się w dyskusję z rywalem, gdyż chciał wychodzić jako drugi ze względu na kontuzję.

„Szpila” nie zamierzał jednak ustępować i oświadczył, że Denis wychodzi jako pierwszy, po czym zakończył temat. O całą sprawę „Bad Boy” został zapytany w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego. Przyznał, że taka kolejność do przewagę rywalowi i uznał, iż Artur nie chce wychodzić jako pierwszy, gdyż boi się szybkiej porażki.

Sprawdź!  Murański po ogłoszeniu rywala na High League 5! "Bomba bezużyteczna zostanie zdetonowana w moje urodziny. Piękny prezent"

– Bo się boi, wie że go rozpierdolę raz-dwa. Tak czy siak, go rozwalę. Zrobię wszystko. Ale wiesz, wychodząc drugi, wychodzę naładowany energią, nie ma czekania, od razu wpadamy w siebie. A tak będę czekał 15 minut. Ja wychodzę, zanim mnie zaczną ten, muzyka do końca. A on jeszcze ma koncert.

Naprawdę wychodząc jako drugi, to jest coś innego. Wychodzisz od razu się napierdalać. Po prostu wychodzę na bardzo silnych lekach i one mnie demotywują, jestem taki przymulony. Muszę się pobudzić przedtreningówkami. Będę chciał mu głowę urwać.

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Najman zmierzy się z Mateuszem Murańskim na High League 5!? Wyjaśnił, dlaczego nie zawalczy z Jackiem!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.