FAME MMA

Artur Szpilka zostanie ogłoszony zawodnikiem FAME? Promotor Andrzej Wasilewski komentuje!

Artur Szpilka zostanie nowym zawodnikiem organizacji FAME i zadebiutuje w klatce? Dowiemy się wszystkiego już na dzisiejszej konferencji.

Od dłuższego czasu mówi się o walce „Szpili” w nowej formule. Po przegranej z Łukaszem Różańskim sam pięściarz wielokrotnie przyznawał, że nie czuje potrzeby powrotu na ring. Na ten moment realizuje się w roli trenera, a kolejny pojedynek ma stoczyć w MMA.

Pojawił się m.in. pomysł na zestawienie Szpilki z innym pięściarzem Tomaszem Adamkiem, z którym miałby zawalczyć w KSW. Co ciekawe, Martin Lewandowski w ubiegłym roku wspominał, że ma niepisaną umowę z Arturem Jeśli trafi do MMA, ale nie zadebiutuje w KSW, to będę czuł niesmak, bo byliśmy na to umówieni już od kilku lat.

Niedawno Szpilka w wywiadzie na kanale „To Jest Boks” potwierdził, że wciąż dostaje oferty, jednak robi sobie przerwę od zawodowego boksu, a kolejna walka to debiut w MMA:

Dostałem propozycję walki na tej samej gali. Rozmawiałem z Eddiem Hearnem, ale odmówiłem tej walki, ponieważ ja na razie obraziłem się na boks. Nie boksuję, wrócę w MMA – przyznał Szpilka.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański ostro o Szelidze! "Będziesz z tego rozliczony! Jesteś sz**tą! Będę wycierał tobą podłogę"

Bardzo prawdopodobne, że wcale nie zawalczy w organizacji KSW. Szpilką interesują się bowiem także federacje freakowe. Wydaje się, że największą szansę na pozyskanie pięściarza ma FAME. Dla tej organizacji walczy bowiem jego narzeczona Kamila Wybrańczyk.

Już dzisiaj odbędzie się specjalna konferencja FAME. Organizacja poda terminy gal na 2022 rok oraz przedstawi nowych zawodników. Być może wśród nich znajdzie się Artur Szpilka. Co ciekawe, promotor Andrzej Wasilewski zamieścił na swoim Twitterze tajemniczy wpis, który prawdopodobnie nawiązuje do współpracy pięściarza z federacją freakową:

– Proszę, nie piszcie, nie dzwońcie. Pozwólcie mi dalej wierzyć, że jeden z topowych na świecie pięściarzy w hw, nawet jak jest w złym momencie, jest mega prawdziwym sportowcem. Ja za niego, jako top poważnego sportowca wskoczyłbym w ogień.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy dotyczących enigmatycznego wpisu. Internauci nie mają wątpliwości, że słowa promotora nawiązują do Artura Szpilki i jego debiutu w organizacji FAME, który ma zostać zapowiedziany już za kilka godzin.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Mirosław Okniński o ostatnim nokaucie Ferrariego podczas wywiadu! "Zawszę uczę moich zawodników, że na atak odpowiadamy huraganem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.