FAME MMAHigh League

(VIDEO) Denis Załęcki o walce z Piotrem Szeligą: „Po Kubiszynie mogę z doskoku szybki nokaut zrobić”

Już 4 czerwca w Ergo Arenie odbędzie się trzecia edycja freakowej gali High League, podczas której odbędzie się wiele emocjonujących pojedynków.

Jedną z najgłośniejszych walk jest zestawienie Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i trwający od kilku miesięcy konflikt. W klatce zawodnicy będą mogli sobie wyjaśnić kilka spraw. Co ciekawe, dla obu będzie to debiut w formule MMA.

W ostatnim czasie sporo mówiło się również o pojedynku Denisa z Piotrem Szeligą, który trenuje pod okiem „Don Diego”. Zawodnik FAME oraz „Bad Boy” wstępnie dogadali się na starcie. „Szeli” po ostatniej porażce z Normanem Parke przyznał, że taka walka jest nieunikniona i prędzej czy później do niej dojdzie.

Denis Załęcki o walce z Piotrem Szeligą

W rozmowie z fansportu.pl Denis przyznał, że na ten moment nie zastanawia się nad kolejnymi starciami, jednak po walce z Kubiszynem chce większych wyzwań i pojedynków z mocnymi przeciwnikami. Gdyby jednak dostał taką ofertę, może zmierzyć się z jego podopiecznym Piotrem Szeligą.

– Nie wiem, nie skupiam się na kolejnych walkach, skupiam się wyłącznie na Kubiszynie. Wpierw rozjadę Kubiszyna, a później mocniejszego chcę. Nie chcę ku*wa walczyć z jakimiś pachołkami. Chyba że mi dadzą Szeligę na deser, to mogę z doskoku po prostu wejść, zrobić szybki nokaut i tyle.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Ferrari o zachowaniu trenera Bonusa BGC: „Wcześniej rozmawialiśmy. Był miły. Skompromitował się przed całą Polską”

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.