High League

(VIDEO) Całkowita dominacja Karwata! Efektowny krucyfiks kończy walkę w 1 rundzie!

Za nami pierwsza walka otwierająca galę High League 4, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków, w tym starcia Szpilka vs Załęcki czy „Ferrari” vs Bomba.

W pierwszym starciu do klatki po raz kolejny wszedł Konrad Karwat, czyli były strongman i Youtuber znany z kanału „Strong Ekipa”, który w MMA zadebiutował na gali High League 2 w lutym w Krakowie. Pokonał wtedy przez TKO w drugiej rundzie Mateusza „Tarzana” Leśniaka, który na pojedynek zgodził się na dzień przed galą.

Jego rywalem był Radosław Słodkiewicz – popularny kulturysta, który dwukrotnie próbował swoich sił w MMA. W 2019 roku zadebiutował na gali Free Fight Federation 1, gdzie przegrał przed czasem pojedynek z bratem legendarnego strongmana Krystianem Pudzianowskim. Drugą walkę stoczył z Akopem Szostakiem podczas gali EFM Show 1, przegrywając w trzeciej rundzie ponownie przez TKO.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 4 NA ŻYWO!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Happy-35-1.png

RELACJA

Runda 1:

Od początku presję zaczął wywierać presję, ale sytuacja się obróciła po niskim kopnięciu Karwata. Po jedne z akcji Radka Karwat złapał klamrę i obalił swojego rywala. W pozycji bocznej złapał krucyfiks i zasypał rywala kanonadą ciosów co zmusiło sędziego do przerwania tego starcia.

Sprawdź!  "Don Kasjo" vs. Denis Załęcki? Włodarz Prime Show MMA nie pozostawia złudzeń!

Konrad Karwat pokonał przez TKO w 1. rundzie Radosława Słodkiewicza

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.