High League

(VIDEO) Potężne KO w pierwszej rundzie! „Josef Bratan” brutalnie nokautuje „Maciasa”!

Za nami kolejna walka gali High League 4. Tym razem w pojedynku został wyjaśniony głośny konflikt pomiędzy raperami.

Po raz pierwszy w klatce zobaczyliśmy Krystiana Maciaszczyka znanego jako „Macias” z ekipy „White Widow”. Występ w High League był dla niego całkowitym debiutem w sportach walki, jednak w oczach dużej części kibiców oraz bukmacherów to właśnie on był faworytem.

Jego rywalem był Jose Simao, czyli popularny „Josef Bratan”, który w swoim debiucie pokonał TikTokera „Cesarza Narcyza”. Wszyscy spodziewali się szybkiego zwycięstwa rapera, jednak ten odniósł zwycięstwo dopiero po pełnym dystansie i decyzji sędziów.

Pomiędzy „Josefem Bratanem” i „Maciasem” było bardzo dużo złej krwi. Członek ekipy „WW” jest skonfliktowany także z bratem rywala. „Alberto” podczas ostatniej konferencji wbiegł na scenę i chciał zaatakować Maciaszczyka, jednak został zatrzymany przez ochronę.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 4 NA ŻYWO!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Happy-35-1.png

RELACJA

Runda 1:

Od początku zaczął Macias, ale szybko obaj poszli na kilka mocnych wymian. Macias szedł do przodu, ale nadziewał się na kontry rywala. W pewnym momencie Josef trafił piekielnym podbródkiem nokautując Krystiana. Jednak po tym Bratan dobił rywala w parterze co jest niedozwolone w tej formule, ale nie wyciągnięto wobec niego żadnych konsekwencji.

Sprawdź!  (VIDEO) Mirosław Okniński STARŁ SIĘ z Arturem Szpilką. "Kibice się mocno zdziwią!"

Jose „Josef Bratan” Simao pokonał przez KO w 1. rundzie Krystiana „Maciasa” Maciaszczyka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.